satış noktaları
ödül programı iletişime geçin

retinol Serumu: farklı hızlarda
+ çoklu retinol


Paylaş:

Dynamic Skin Retinol Serum, farklı hızlarda çalışan farklı retinoidlerden oluşan %3.5 retinoid kompleksi ve booster teknolojisine sahiptir.

Dynamic Skin Retinol Serum, farklı hızlarda çalışan farklı retinoidlerden oluşan %3.5 retinoid kompleksi ve booster teknolojisine sahiptir.

hikayede öne çıkanlar

  • Retinol - ince çizgiler, kırışıklıklar, düzensiz cilt tonu, dokusu ve genişlemiş gözenekler gibi cilt yaşlanma belirtilerini azaltmaya çalışan standart altın bir bileşendir.
  • Dermalogica’nın Retinol yaklaşımı, doğru retinoid türleri ve kombinasyonlarını birleştirmektir. Bu nedenle, birden fazla retinoid içeren bir serum formüle ettik.

Muhtemelen Retinol'ün ince çizgi ve kırışıklıkların görünürlüğünü azaltmaya yardımcı olabileceğini duymuşsunuzdur. Ancak bu bilinen bileşiğin, kırışıklıklardan daha fazlasını yapabilmek için birden fazla hızda çalışabileceğini biliyor muydunuz? Zamansız yaşlanma izleri için geliştirilmiş Dynamic Skin Retinol Serum, farklı hızlarda çalışan çeşitli retinoidleri içeren %3.5 retinoid kompleksi ve booster teknolojisine sahiptir. Bu hızlı, etkili çoklu retinoid, kırışıklıkların görünümünü azaltmaya, cilt dokusunu yenilemeye, gözeneklerin belirgin görünümünü yumuşatmaya ve cilt tonunu düzenlemeye yardımcı olur.

Retinol'ün korkutucu olabileceğini ve bazen istenmeyen yan etkilere neden olabileceğini biliyoruz. Bazı Retinol’lü ürünler belirgin sonuçlar sunamazken, diğerleri ciltte duyarlılık veya kuruluk, pul pul dökülme gibi istenmeyen etkilere yol açabiliyor. Dermalogica olarak, ciltte bu tür olumsuz etkileri istemiyoruz - bu nedenle cildin bütünlüğünü bozmadan kırışıklıkların görünümü azaltmaya yardımcı bir Retinol serumu geliştirdik.

temel içerikler

Bazı insanlar Retinol serumlarının yalnızca yüzde oranlarıyla ilgili olduğunu düşünebilir. Bu kısmen doğru olsa da, aslında cilt yaşlanma belirtilerine sonuçlar sağlamak için farklı hızlarda çalışan farklı retinoid türlerinin doğru birleşimini kullanmak gerekir.

Gelişmiş Granaktif Retinoid

Gelişmiş Granaktif Retinoid:

Nazik ancak etkili olan bu gelişmiş Retinoid, ince çizgi ve kırışıklıkların görünürlüğünü azaltmaya yardımcı olurken cilt tonunu, dokusunu geliştirmeye ve gözeneklerin belirgin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur

Retinol

Retinol:

Daha pürüzsüz bir cilt için cilt yenilenmesine yardımcı olur, ince çizgi ve kırışıklıkların görünürlüğünü azaltır.

Zaman Salınımlı Kapsüllenmiş Retinol

Zaman Salınımlı Kapsüllenmiş Retinol:

Cilt dokusunu pürüzsüzleşirmek için Retinol'ü cilde ileterek cildi yumuşatıcı aktiflerin sürekliliğini sağlar.

Konsantre Skualen

Konsantre Skualen:

Cildin nem bariyerini onarmaya yardımcı olarak, cildin daha iyi bir görünmesini sağlar.

Rahatlatıcı Yulaf Türevli Beta-Glukan

Rahatlatıcı Yulaf Türevli Beta-Glukan:

Cildi daha canlı görünmesi için cildi destekler.

Daha fazla cilt bakım ipucu için dermalogica.com.tr’yi ziyaret edin.
Sizin için hangi cilt bakım ürünlerinin uygun olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz?
Tamamen kişiselleştirilmiş bir rejim için Dermalogica cilt terapistinizi ziyaret edin.

Önceki makale Retinol
Sonraki makale Cilt bariyeri nedir?

Paylaş