satış noktaları
ödül programı iletişime geçin

İade ve Değişim

1. İade koşulları:

Satış Sözleşmesinin Cayma Hakkı maddesi kapsamında müşterinin ürünün teslim alındığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde sebep belirtmeksizin ürünü iade etme hakkı mevcuttur.

İadesi talep edilen ürünün ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir, aksi halde iade talebiniz karşılanmayacaktır. Üretim hatası olduğunu düşündüğünüz ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Üretim hatası olduğu düşünülen ürünler, kontrol edilerek iade kararı verilecektir.

2. Bildirim:

İade yapmadan önce mutlaka [email protected] adresine iade nedeninizi belirterek mail gönderiniz. Müşteri hizmetleri bölümümüzden alınan iade onayı ile işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bu şekilde işlemleriniz daha hızlı gerçekleşecektir.

3- Ürünler kargoya verildikten sonra sipariş iptali:

Siparişiniz kargoya teslim edilmemişse, siparişinizin iptalini siparişlerim bölümü üzerinden yapabilir, e-posta ([email protected]) ile talebinizi iletebilir veya destek hattımızı (0212) 296 92 50 hafta içi 09:30 – 16:00 arasında arayarak iletebilirsiniz.

Sipariş iptali talebiniz onaylandıktan sonra, siparişinizin ödemesi kredi kartınızdan alındı ise, kartınıza iade işlemi yapılacaktır.

4. Kargo ile geri gönderim:

İade edilmek istenen ürünler kutu içinde göndermiş olduğumuz ve ambalajı, varsa yanında gönderilen diğer ürünlerle hasarlanmayacak şekilde paketlenmeli ve anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargoya teslim edilmelidir.

Fatura arkasındaki iade formu doldurup imzalanarak kargo kutusu ile birlikte gönderilmelidir.

Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri için “İade Faturası” kesilmelidir aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

Ürün paketlemesi ürünün orijinal ambalajına ve içindeki ürünlere zarar gelmeyecek şekilde yapılmalıdır.

Ürünleri Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderimde kargo ücreti kabul edilmemektedir.

İade Adresi :

Bebek Mahallesi Seramik Sokak No.5/2 D.1-2 34342 Beşiktaş - İSTANBUL / TÜRKİYE

5. Geri Ödeme

İade talebiniz onaylandığında, iade bedeliniz otomatik olarak alışveriş yapılırken kullanılan ödeme şekillerine göre yapılacaktır. Kredi kartı ile yapılan iadeler kartınıza, artı bakiye olarak yansıyacaktır.

İade işleminiz, ürünler elimize geçtikten itibaren 3- 5 gün içinde işleme alınacaktır. Bankaların süreç ve uygulamalarına göre iadenizin kartınıza yansıması 7-8 günü bulabilmektedir.

İadenin kartınıza ulaşması ilgili bankanın iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.

6- Tüzel kişi iadeleri:

www.dermalogica.com.tr ‘ den siparişinizi tüzel kişi olarak verdiyseniz ve firma adına fatura kestirdiyseniz, iade talepleriniz için “iade faturası” kesmeniz gerekmektedir. İade faturası, alışveriş faturasının adına kesildiği kurum tarafından, alışverişe dair kargo bedeli dahil edilmeden kesilir ve Antis Kozmetik’e iletilir. İade faturası kesilmeyen ve Antis Kozmetik’e  ulaştırılmayan iade talepleri gerçekleştirilemeyecektir.

Tüzel kişi olarak www.dermalogica.com.tr 'den satın almış olduğunuz ürünlerin değişim veya iade süreçleri bireysel müşterilerle aynıdır.

Paylaş