satış noktaları
ödül programı iletişime geçin

skin in
the game

Kurucumuz'un ilham veren hikayesi + kendi hayatının
girişimcisi olmak için bir rehber

ŞİMDİ SATIN AL
 
Ben & Jerry's dondurmacılarının kurucusu
 

diğer kitapların size söyledikleri şeylere rağmen, cesur ve girişimci bir hayat yaşaöal ve her zaman hayal ettiğiniz şeyi yapmak için, on yıllık bir plana, MBA'e ve bankada yüz binlerce dolara ihtiyacınız yok, sadece düşlerinize evet demelisiniz, gerisi kendinden gelir. Bu kitap size İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEYİN ZATEN İÇİNİZDE OLDUĞUNU ve diğer her şeyin dondurma yiyerek çözülebileceğini gösterecek.

- jane greenfield,
Ben & Jerry's dondurmacılarının kurucusu

skin in the game

ihtiyacın olan herşey zaten senin içinde

 
Jane Wurwand

Dermalogica ve The International
Dermal Institute Kurucusu

Gerçek kendinizi bulmak için en büyük hazine avına çıkın. Jane Wurwand'ın bilge tavsiyesi ve türünün tek örneği girişimcilik yolculuğu, şimdiye kadar risk almış veya almak isteyen herkes için ilham verici bir yol haritası.

Jane ile tanışın:

jane'in hikayesi

jane'in hikayesi

Dermalogica'nın hikayesi aslında kurucumuz Jane Wurwand'ın hikayesidir. Ve Jane'in hikayesi, annesinden duyacağı en önemli beş kelimeyle başladı: "Bir beceri sahibi ol."

Böylece cilt bakım endüstrisini nasıl alt üst edeceğini öğrendi - yüz binlerce profesyonel cilt terapistini eğiterek. Birkaç yıl içinde profesyonel cilt bakımı endüstrisinde bir numaralı markayı oluşturmaya başladı.

Jane'in becerilere dayalı profesyonel eğitimin ve yüksek kaliteli cilt bakımının gücüne olan inancına dayanan Dermalogica, öyle bir talep yaratmaya devam etti ki, The Sunday Times of London dört sayfalık bir makale yayınladı – “ Ekol Başlatan Kadın. ”

“Bu, cilt bakımıyla ilgili bir hikayeden çok daha fazlası. Bu, hayatınızı dolu dolu yaşamak, kendinizi asla yetersiz görmemek ve başkalarının sizi küçümsemesine izin vermemekle ilgilidir. Daima."

– Jane Wurwand

BİR BECERİ SAHİBİ OL
 

bana söylenen en önemli dört kelime:
BİR BECERİ SAHİBİ OL

- jane wurwnad

Dermalogica'nın kurucusu Jane Wurwand, kendi hakkında öğrendiklerini herkesin kaçırdığı bir fırsatı görmek için kullandı ve bu süreçte bir cilt bakımı imparatorluğu kurdu. Yol boyunca öğrendiği dersler, benzersiz özelliklerinizi belirlemenize, özgünlüğünüzü bulmanıza, potansiyelinizi yakalamanıza ve gerçekten en büyük hayatınızı yaşamanıza yardımcı olur.

En önemlisi, Skin in The Game yeni bir geleceğe bakmanıza olanak tanır- hayatınızda, yaptığınız seçimlerden, kariyerinizden ve dünya üzerindeki etkinizden emin olarak.

ŞİMDİ SATIN AL

alıntıyı dinleyin:

bugün kitabınızı satın alın

ŞİMDİ SATIN AL
← hikayemiz sürdürülebilirlik →

Paylaş