satış noktaları
ödül programı iletişime geçin

Gönderim Koşulları

dermalogica.com.tr üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz tercihinize uygun olarak işlenir.

Siparişleriniz yalnızca iş günlerinde (Pazartesi – Cuma / Resmi Tatiller hariç) geçerli olan adrese gönderilir ve teslim edilir.

İş günlerinde saat 15:00’e kadar alınan siparişler aynı gün içerisinde, 15:00’ten sonra alınan siparişleriniz ise bir sonraki ilk iş gününde stok durumuna bağlı olarak işleme alınarak kargoya verilmektedir.

Tüm siparişlerinizin gönderimi YURTİÇİ KARGO ile yapılmaktadır. Kargo yoğunluğuna bağlı olarak siparişleriniz kargoya verildikten 1-5 iş günü içerisinde size ulaşmaktadır.

Siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmesi konusunda gereken hassasiyeti göstermekteyiz. Ancak yanlış veya eksik bilgi gibi nedenlerden dolayı siparişinizin teslim edilememesi veya yanlış adrese teslime edilmesinden sorumlu değiliz. Bu nedenle alışverişiniz sırasında gönderim adresinin doğru ve eksiksiz girilmesi konusunda hassasiyetinizi rica ederiz.

Tüm siparişler, banka onayının ardından değerlendirilmekte ve sadece onaylanan siparişleringönderimi yapılmaktadır.

Siparişlerinizin durumunu kayıtlı kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra profilim sayfanızdan takip edebilirsiniz.

Türkiye dışındaki noktalara gönderim yapılmamaktadır. Farklı bir ülke için o ülkedeki yetkili dermalogica distribütörü ile iletişime geçebilirsiniz.

Siparişinizin durumu ile ilgili her türlü soru/ bilgi için +90 212 296 92 50 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Paylaş