satış noktaları
ödül programı iletişime geçin

iletişim bilgileri

Bebek mah. Seramik sok. N.5/2 D. 1-2
34342 Beşiktaş - İSTANBUL
 +90 212 296 92 50       [email protected]

Pazartesi - Cuma 09:00 -18:00 (resmi tatil günleri hariç)

BİZE E-MAIL GÖNDERİN

Sıkça Sorulan Sorular

ödül programı

Dermalogica Ödül Programı, en sadık müşterilerimizi ödüllendirmek için tasarlanmış bir sadakat programıdır. Program, puan kazanmanıza ve kazandığınız puanları en sevilen Dermalogica ürünler için kullanmanıza olanak tanır.

Dermalogica Ödül Programı, Türkiye'de yaşayan tüm Dermalogica kullanıcılarına açıktır.

İyi haber, kayıt tamamen ücretsiz!

Sitemize kayıt olarak, dermalogica.com.tr'den yapacağınız online alışverişlerinizde ödül puan kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Hemen kayıt olmak için linki tıklayın!

Dermalogica Ödül Programı ile puan kazanmanın birçok yolu vardır. Ürün satın almanın yanı sıra, ürün yorumları yazmak, bilgilerinizi güncellemek gibi farklı yöntemler ile puan kazanabilirsiniz. Puan kazanmanın tüm farklı yollarını görmek için buraya tıklayın. Unutmayın, sadece bugün kaydolarak 50 puan kazanabilirsiniz!

Puanlarınız, üye olduğunuz tarihten itibaren bir yıl (12 ay) hareketsiz kalındığında geçerliliğini yitirecektir. Hareketsizlik, satın alma yapmamayı, herhangi bir ödül almamayı (doğum günü/yıldönümü puanları hariç) veya puanları kullanmamayı içerir. Birinci yıl dönümü tarihinizde yeni puanlar, avantajlar biriktirmeye ve yeni ödüllerin kilidini açmaya başlayabilirsiniz. Durumunuzu korumak (hatta bir seviye yukarı çıkmak) için programımızla etkileşime devam ettiğinizden emin olun.

Giriş yaptıktan sonra puan geçmişinizi ve mevcut puanınızı profilim sayfanızdan görüntüleyebilirsiniz.

Puanlarınızı kullanmak için hesabınıza giriş yaptıktan sonra ödül sayfasında puanlarınız ile alabileceğiniz ürünleri görüntüleyebilir ve "sepete ekle" diyerek ürünü kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Ödeme yöntemi olarak "havale" seçeneğini işaretledikten sonra sipariş işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Puanlarınız, yalnızca belirli orijinal boy ürünler ve özel ödül hediyeler için kullanılabilir.

Ürünü teslim aldığınız veya ürünün gönderildiği üçüncü kişiye teslim edildiği tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, satın alma işleminize ait puanlarınız hesabınıza yansıyacaktır. Puan geçmişinizi profilim sayfanızdan görüntüleyebilirsiniz.

Sağlıklı Cilt

Dermalogica Rewards'a katılan herkes otomatik olarak 'Sağlıklı Cilt' kategorisine kaydedilir. Kayıttan 999 puana ulaşana kadar bu kategorinin bir parçasısınız.

Parlak Cilt

12 aylık bir süre içinde 1000 veya daha fazla puan kazanan Dermalogica Ödül Programı üyeleri bu aşamaya geçmiş olacaklardır. Sağlıklı Cilt kategorisinin tüm avantajlarına ek olarak orijinal boy ödüller, promosyonlara erken erişim,ücretsiz kargo ve çok daha fazla avantaja sahip olursunuz.

Tüm sorularınızı must[email protected] adresinden bize iletebilirsiniz

Paylaş