satış noktaları
ödül programı iletişime geçin

C Vitamininin 3 temel faydası


Paylaş:

aydınlatma, sıkılaştırma, koruma- ve cildinizin savunmasına yardımcı olun

hikayede öne çıkanlar

  • C Vitamini, bilinen en güçlü antioksidanlardan biridir.
  • Bununla birlikte, birçok ürün etkili olmayan kararsız C Vitamini formlarını içerir.
  • BioLumin-C ürünleri, cilde maksimum fayda sağlamak için süper kararlı içerikler kullanırlar.

C Vitamininin sağlık ve zindelik için gerekli olduğunu biliyorsunuz. Ama cildin güç kaynağı olduğunu biliyor muydunuz? Lokal olarak uygulanan C Vitamini en güçlü antioksidandır ve beklendiği gibi zamansız yaşlanmanın temel nedenlerini engelleyerek daha aydınlık ve sıkı bir cilt oluşturur.

Günlük kullanılan C Vitamini cildinize neler yapabilir bakalım!

aydınlatma

Zaman ile içsel (doğal) ve dışsal (çevresel) faktörler ciltte yapısal değişimlere sebep olarak düzensiz pigmentasyona sebep olur. UV ile oluşan yaşlılık lekelerinden enflamasyon sonrası oluşan hiperpigmentasyona kadar kahverengi lekelerin C Vitamini karşısında hiçbir şansı yoktur. Düzensiz pigmentasyona sebep olan biyokimyasal reaksiyonları engelleyerek etkili bir şekilde cildi aydınlatır.

sıkılaştırma

C Vitamininin diğer faydalarından biri de cilt yüzeyini yenilemektir. Cildi daha gergin gösteren, çizgileri ve kırışıklıkları azaltan maddelerin üretimini destekler.

koruma

C Vitamininin antioksidan özellikleri tam burada devreye girer. C Vitamini, oksidatif stres ve serbest radikallerin hasar veren etkilerini, molekülleri nötralize ederek ortadan kaldırır. Ama esas heyecanlı bölüm- son araştırmalar C Vitamininin oksidatif stresten korunmak için cildin doğal savunma sistemini güçlendirdiğini göstermektedir.

Burada önemli bir konu vardır. C Vitamininin cildi aydınlatması, sıkılaştırması ve koruması için cilde taşınabilmesi gerekir. Bir çok formülde stabil olmayan, daha cilde değmeden etkinliğini yitiren içerik kullanılmaktadır. C Vitaminli bir serumdan en iyi sonuçları elde edebilmek için stabil olan ve ciltte ihtiyacı olan bölgeye kadar bozulmadan ulaşabilen bir formül tercih edin. ( Bizim tercihimiz? Süper stabil ve biyoyararlanımlı BioLumin-C Serum ve Bio-Lumin C Eye Serum!)

Önceki makale kahverengi lekelerin nedeni
Sonraki makale göz çevresindeki şişlik, koyu renk halkalar ve kırışıklıklar nasıl azalır

Paylaş