age bright clearing serum
age bright clearing serum
age bright clearing serum

age bright clearing serum

yağlı ve sivilceye eğilimli ciltler için arındırıcı,aydınlatıcı serum
950,00
ürün satın almadan önce face mapping™ cilt analizi yapmanızı öneririz.
şimdi yapmak ister misiniz?
evet    hayır
stokta var
güvenli alışveriş

age bright clearing serum

Bu ikisi bir arada serum sivilceleri temizlemeye ve önlemeye yardımcı olurken, zamansız yaşlanma belirtilerini azaltmaya da yardımcı olur. Salisilik Asit sivilce oluşumlarını azaltarak cildi temizler. Bu konsantre serum sivilce oluşumuna engellemeye ve zamansız yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olmak için, ciltte eksfoliasyon yapar ve hücre yenilenmesini hızlandırır. AGE Bright™ Complex cildin doğal mikrobiyomu ile birlikte çalışarak çok daha temiz ve aydınlık cilt oluşumuna yardımcıdır. Aşırı susuzluğa dayanıklılığı ile bilinen Yeniden Diriliş Bitkisinin fitoaktifleri cildi nemlendirir ve yumuşatır. Niyasinamid, Beyaz Şitaki Mantarı, cilt tonunu dengeler ve aydınlatır. 


faydaları

  • AGE Bright™ Complex daha temiz ve aydınlık bir cilt için cildin doğal mikrobiyomu ile birlikte çalışır
  • Yeniden Diriliş Bitkisinin Fitoaktifleri cildi nemlendirir ve yumuşatır
  • Niyasinamid ile birlikte Beyaz Şitaki Mantarı, cilt tonunu dengeler ve cildi aydınlatır  

kullanım şekli

İnce bir tabaka cilde uygulayın ve kurumasını bekleyin. Tüm yüzde ihtiyaç duydukça günde iki kez Dermalogica nemlendiricisinden önce kullanın. 

active clearing

ürün sistemi

Daha temiz bir cilt için: akneye sebep olan dört ana faktörü kontrol altına alın.


+ daha fazla bilgi için tıklayınız
 
 


Water/Aqua/Eau, Niacinamide, Butylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Salicylic Acid, Lentinus Edodes Mycelium Extract, Glyceryl Glucoside, Salvia Sclarea (Clary) Oil, Phytic Acid, Terpineol, Thymol, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Lavandula Hybrida Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oi, Polydextrose, Glycerin, Dextrin, Amylopectin, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, PentyleneGlycol, Sodium Hydroxide, Isoamyl Laurate, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Phenoxyethanol.

Ürün içerikleri zaman zaman güncellenebilir. En yeni ve tam içerik listesi için ürün ambalajına bakınız.

active clearing

Erişkin akneye sebep olan ana faktörleri kontrol altına alın.

Sivilce problemlerini azaltmaya ve önlemeye yardımcı olur.

Erişkin ciltlerin ihtiyaçlarına çözüm sunar. Ergenlerin ciltlerine göre tasarlanmış birçok ürün ve akne tedavisi, erişkin yaşta akne problemi yaşayan kişilerin cildine sert gelmekte ve tahrişlere neden olabilmektedir. Active Clearing ürünleri cildi kurutmadan, hassasiyet oluşturmadan akneyi kontrol altına almaya ve cildi arındırmaya yardımcı olur.

Nasıl çalışır?

Dermalogica Active Clearing sistem erişkin yaşta akne yaşayanların cilt ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır. Her ürün akneye bakım yapan, arındıran ve azaltan benzersiz içeriklere sahiptir. Ürünlerin bir arada kullanıldığında akneye neden olan faktörleri kontrol altına almaya yardımcı olur.

active clearing sistemine ait tüm ürünler
ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

değerlendirme ve yorum ekleyin

sizlere daha iyi hizmet verebilmek için lütfen ürün hakkındaki düşüncelerinizi ve değerlendirmenizi bizimle paylaşın.

lütfen bir değerlendirme girin

kaydet
Öncelikle Dermalogica'ya göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Dönemsel olarak hormonal yaşadığınız sivilceleri engellemek için ve mevcut sivilcelerinizi azaltmak için, sivilcelerinizin bulunduğu bölgelere AGE  Bright Clearing Serum isimli serumumuzu kullanın.​Bu ürün mevcut sivilcelerinizden kaynaklanacak koyu renk izleri önlemeye de yardımcı olacaktır. Bununla birlikte daha önce oluşan sivilce izlerinizi azaltmak, cildinizi aydınlatmak ve yenilemek için Daily Microfoliant isimli aydınlatıcı her gün düzenli peelingimizi kullanabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. 
 
Öncelikle Dermalogica'ya göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. ​Age Bright Serum akneleri veya aşırı yağlanması olan ciltlerde cildi, gözenekleri arındırmaya ve akneden kaynaklanan bakterileri azaltarak sivilcelerin giderilmesine yardımcı bir serumdur. Akneleri olmayan yağlı ve gözenekleri dolu ciltler sadece problemin olduğu bölgelerde bölgesel olarak cildi arındırmak için kullanabilirler. İlginize teşekkür ederiz. 
Merhaba, öncelikle Dermalogica'ya göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Age Bright Clearing Serum ciltteki aktif sivilceleri arındırmak ve mevcut sivilcelerinizden sonra oluşmuş lekelerin görünümünü azaltmak için tasarlanmış bir üründür. Eski sivilcelerinizden kaynaklanan lekeler eğer çok koyu değiller ise faydalı olabilir. Ancak yoğun, yerleşmiş ve koyulaşmış sivilce lekeleriniz için C-12 Pure Bright Serum isimli lekelerin renginin açılmasına yardımcı ürünümüz daha çok fayda sağlayacaktır. İlginize teşekkür ederiz.

lütfen bize ürün ile ilgili soru sorun

cilt uzmanına gönder

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr