site içi arama
solar defense booster spf50

solar defense booster spf50

kişiselleştirilebilir SPF koruma
Tüm cilt durumlarına önerilebilen Geniş Spektrumlu bu güneş koruyucuyu nemlendiriciniz veya fondöteninize karıştırarak cildinizi UV ışınlara karşı koruyun. Gelişmiş, yapışkan bir his bırakmayan şeffaf bir yapıya sahip bu ürün, içerdiği Yeşil Çay ve Üzüm Çekirdeği Özü ile çevresel hasa... // daha fazla bilgi için tıklayınız 32
635,00
ürün satın almadan önce speed mapping™ cilt analizi yapmanızı öneririz.
şimdi yapmak ister misiniz?
evet    hayır
stokta yok
güvenli alışveriş

solar defense booster spf50

Tüm cilt durumlarına önerilebilen Geniş Spektrumlu bu güneş koruyucuyu nemlendiriciniz veya fondöteninize karıştırarak cildinizi UV ışınlara karşı koruyun. Gelişmiş, yapışkan bir his bırakmayan şeffaf bir yapıya sahip bu ürün, içerdiği Yeşil Çay ve Üzüm Çekirdeği Özü ile çevresel hasarlara karşı korumaya yardımcıdır. Antioksidan Vitaminler C ve E, cildi yumuşatıp pürüzsüzleştirmeye yardımcı olurken; serbest radikallere karşı ekstra bir koruma sağlar. Direkt olarak yüze ve boyna sürerek SPF50 koruma elde edin ya da nemlendiriciniz veya fondöteninize eşit miktarda karıştırarak cildi yaşlandıran UV-ışınlarına karşı önemli bir koruma sağlayın. Suni koku ve renklendirici içermez.


faydaları

  • Önerilen Dermalogica Nemlendiricinize eşit miktarda karıştırarak, UV ışınlara karşı koruyan bir ürün hale getirin. Tek başına kullanarak maksimum SPF50 koruma elde edin.
  • Gelişmiş, yapışkan bir his bırakmayan şeffaf bir yapıya sahip bu ürün, çevresel hasarlara karşı korumaya yardımcıdır.
  • Antioksidanlar, cildin pürüzsüzlüğünü ve yumuşaklığını arttırmaya yardımcı olurken; cildi yaşlandıran serbest radikal hasarlarına karşı ekstra bir koruma sağlar.

kullanım şekli
Tercihen güneşe çıkmadan 30 dk önce, eşit miktarda ürünü yüze uygulayın. Ya da önerilen Dermalogica Nemlendiricisine veya Fondotene eşit miktarda katarak kullanın. Sürekli bir koruma sağlamak için, düzenli kullanın ve ihtiyaç duydukça ve yüzme, spor yapma gibi aktiviteler sonrasında ürünü yenileyin.

ipucu
Eşit miktarda Solar Defense Booster SPF50'yi favori nemlendiriciniz veya fondöteninize Geniş Spektrumlu koruma desteği sağlamak için karıştırın!

spf' li ürünler

ürün sistemi

Güneşin doğduğu andan battığı ana kadar cildinizi koruyun.


+ daha fazla bilgi için tıklayınız
 
 

içerikler

Avobenzone, Octinoxate. UV Smart Booster Technology: an encapsulated complex of antioxidant vitamins C and E; scavenges UV-induced free radicals while enhancing photoprotection. Oleosome Technology: a Safflower-derived, sunscreen-filled capsule that provides enhanced moisturization while boosting SPF. Vitis Vinifera (Grape) Seed and Camellia Sinensis (Green Tea): soothing botanical extracts that provide anti-enzyme and antioxidant protection. Magnesium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C) and Tocopherol (Vitamin E): antioxidants that improve skin smoothness and softness, and help control damage caused by free radicals.

Ürün içerikleri zaman zaman güncellenebilir. En yeni ve tam içerik listesi için ürün ambalajına bakınız.

spf' li ürünler

Güneşin doğduğu andan battığı ana kadar cildinizi koruyun.

Gün ışığı savunması cildiniz UV ışınlara maruz kalmadan uzun bir süre önce başlamalı ve güneşin zararlı ışınları etkisini yitirene kadar da devam etmelidir. Neden? Ultraviyole (UV) ışınlara aşırı derecede maruz kalmak sadece cilt kanseri ile ilgili tehlike yaratmaz, aynı zamanda cildinizin erken yaşlanmasına, kırışıklık oluşumuna, kahverengi lekelere ve güneş yanıklarına da neden olur. Bu nedenle Dermalogica’daki cilt sağlığı eksperleri, SPF teknolojisindeki ve cilt bakımı bilimindeki son gelişmeleri araştırarak, gün ışığına maruz kalan ciltler için çok önemli iki ürün geliştirdi.

Güneşin doğduğu andan battığı ana kadar, bu hafifi yapıdaki yapışkan bir his bırakmayan formüller ile cildinizi koruyun.

Güneş bakımı ve koruması hiç bu kadar mükemmel hissettirmemişti.

spf' li ürünler sistemine ait tüm ürünler
ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

değerlendirme ve yorum ekleyin

sizlere daha iyi hizmet verebilmek için lütfen ürün hakkındaki düşüncelerinizi ve değerlendirmenizi bizimle paylaşın.

lütfen bir değerlendirme girin

kaydet

Evet. Solar Defense Booster SPF50 yağ içermeyen bir üründür, bu nedenle de tüm cilt durumları kullanabilir. Ürün içerdiği Oleozom Teknolojisi sayesinde oldukça hafif bir yapısı var. Yüksek faktörlü güneş ürünlerindeki gibi bir beyazlık, ağırlık veya yağlanmaya neden olmaz. Dermalogica’nın hiçbir ürününün neden olmayacağı gibi bu üründe sivilceye sebep olmaz. 

Solar defense booster spf 50 tek başına tüm cilt tiplerinin rahatlıkla kullanabildiği yüksek koruma faktörlü iyi bir nemlendiricidir fakat kimyasal filtreler içermektedir.Eğer cildiniz çok hassas bir yapıya sahip ise koruma faktörlü iyi bir nemlendirici olarak olarak SuperSensitive Shield SPF30 veya’da UltraSensitive Tint SPF30 gibi tamamen yağsız ve hassas ciltleri onarmaya yardımcı olan ürünlerimizden birini kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Buradan size yaptığımız öneriler bize ilettiğiniz problemlere yöneliktir. Cildinizin bir bütün olarak değerlendirilmesi ve ihtiyaçlarının belirlenmesi için en yakın Dermalogica bayisine giderek ücretsiz Face Mapping cilt analizi yaptırmanız daha doğru olacaktır.

Solar defense booster spf 50 ‘yi tek başına zaten gündüzleri kullanabilirsiniz. Başka bir markanın nemlendiricisiyle karıştırarak önermememizin sebebi ürünlerin etkileşim maddelerinizi bilememizdir. Elinizdeki ürününüzü belki sadece gece kremi  olarak kullanabilirsiniz

lütfen bize ürün ile ilgili soru sorun

cilt uzmanına gönder

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
SLC Web Mühendisliği
www.slc.com.tr