yenilikçi ürünler

28 yıldır başarı yaratmış bir ürün ile yeni bir yaklaşım öğrenmek ve işinizi daha da geliştirmek ister misiniz? Dermalogica’dan başkasına ihtiyacınız yok!
 

Dermalogica bir cilt bakım terapisti tarafından, cilt terapistleri için yaratılmış bir markadır. İşte Dermalogica’yı dünya çapında cilt terapistlerinin bir numaralı tercihi yapan şey, bu sektörün temelini anlıyor olmamızdır. Bu sektöre neredeyse 30 yıldır hizmet ediyoruz. Sürekli olarak sektörün standartları ile rekabet edebilecek ürünler araştırarak ve geliştirerek, cilt bakım profesyonellerini destekliyor ve onları asla yalnız bırakmıyoruz.

Bazı markalar ürünleri raflarda yerini aldığında ve favori ürünler haline geldiğinde, desteklerini azaltmaya başlıyorlarken, bazıları da gelip geçici trendlere kaplıyorken, Dermalogica’nın her zaman sizin sorularınıza yanıt veriyor ve sizi gelecekte en başarılı yere taşımanın planlarını yapıyor olduğundan emin olabilirsiniz.

 

profesyonel ürünler gerçek sonuçlar almak anlamına geliyor

Dermalogica’da her zaman odak noktamızda Profesyonel Cilt Terapistleri yer alır. İşte bu nedenle sadece profesyonel olarak kullanılan ürünlerimiz olduğunu ve bu ürünlerin sektördeki en etkili ve en gerçek sonuçları almanızı sağlayacak güçte olduklarını da göreceksiniz. Aldığınız eğitimleri bakım odanızda arkanızdaki rafta duran profesyonel ürünlerimiz ile birleştirdiğinizde çok daha güçlü olacaksınız! Etkili ve güçlü Dermalogica ürünlerini sadece belirli uygulamalı eğitim programlarını tamamlamış Dermalogica Profesyonel Cilt Terapistleri kullanabilir. Sadece profesyonel kullanıma ait ürünler eğitim almamış kişilere açık değildir, yani bu en güçlü formüle sahip formüllerimizin sadece özel olarak eğitilmiş terapistler tarafından işlerini geliştirebilmek için kullanılabilecekleri anlamına gelir.

 

cilt sağlığını yeniden tanımlayan satış ürünleri

Dermalogica’nın 25 yılı aşkın bir süredir hedeflediği tek şey cilt sağlığı! The International Dermal Institute tarafından araştırılan ve geliştirilen Dermalogica ürünleri üretildiği ilk günden beri endüstri standartlarının üzerinde ürün formülasyonları ve sonuçlar sunmaktadır.

1986’da Dermal Clay Cleanser, Active Moist, Skin Smoothing Cream, Special Cleansing Gel ve Multi-Active Toner gibi çok daha temel ürünlerden oluşan klasik ürünler, o zamanlarda “kabul gören” ancak ciltte iritasyona neden olduğu bilinen zararlı maddeler olmadan formüle edilmişti. Bu ürünler markanın standartlarını oluşturdular ve Dermalogica; AGE Smart®, MediBac Clearing®, UltraCalming™, Tıraş ve daha fazlası gibi yeni spesifik sistemler geliştirerek daha etkili ürünler geliştirmeye ve sonuçlar yaratmaya devam ediyor.

Tüm ürünlerimiz Amerika’da üretilir ve konsultasyonlar ve bakımlar nerede profesyonel cilt terapistleri tarafından gerçekleştirildiyse Dermalogica sadece orada satılır. Dermalogica tüm dünyadaki cilt bakım profesyonellerinin bir numaralı tercihi olarak, 80’den fazla ülkede satılan n bir markadır ve mevcut diğer cilt sağlığı ürünlerinden daha sık önerilmektedir.

 

bu sevgi olmalı

Sizi etkilemesine izin vermeyin ama dünyanın en iyi makyaj artistleri ve güzellik editörleri kendi bakımlarında en favori cilt bakımı ürünü olarak Dermalogica’yı seçti. Bunun sizin için anlamı nedir? Oldukça basit, tüketicilerin markamızı yakından tanıması ve buna bağlı olarak müşterilerinizin artması için yardımcı olacaktır!

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr