sonuç odaklı cilt bakımları

Dermalogica’da sektördeki en etkili ve benzersiz bakım konseptlerini geliştirmek için bize yol açan cilt terapistlerini en önde tutuyoruz.
 

sektördeki en iyi bakımlar

Cilt terapisti olarak kendimizle yüzleşelim- biz işimizin gerçek cilt sonuçları almaya dayalı olduğunu çok iyi biliyoruz, hem de her seferinde! İşte bu nedenle Dermalogica Cilt Bakımını her müşterinizin cilt sağlığı ihtiyaçlarını %100 karşılayan kişiselleştirilmiş bir bakım olarak geliştirdik! Bu sonuç odaklı olan ve her seferinde farklı bir deneyim yaşatan tek bakım!

Bu mükemmel bakımı Dermalogica Cilt Bakımı eğitiminde adım adım öğrenebilirsiniz. İyi eğitimli Dermalogica Eğitmenlerinden alacağınız uygulamalı eğitimlerde Dermalogica Konsultasyon Kartı ve Face Mapping® cilt analizi ile birlikte nasıl mükemmel hissettiren ve inanılmaz sonuçlar elde edebileceğinizi öğreneceksiniz.

Her geçen gün daha fazla cilt bakım uzmanı her gün bakımında Dermalogica kullandığını çünkü sonuç aldıklarını söylüyorlar. Ve bu sonuçlar, bakım odasındaki troyunun ötesinde etkiler elde edebilmek için aynı mükemmel sonuçları kendi ciltlerinde Dermalogica kullanıyorlar.

 

temel konseptler

İşiniz kadar benzersiz bir müşteri deneyimi için mükemmel bir için marka imajı yaratın! Eğitim kökenimizden ilham alarak, bizler yeni müşterilerimize interaktif bir uygulama deneyimi sunarak cilt sağlığı ile ilgili istedikleri sonuçlara ulaşmalarını ve bize tekrar tekrar gelmelerini sağlıyoruz.

face mapping® cilt analizi

Her cildin bir hikayesi vardır - Face Mapping ile bu hikayeyi öğrenin! The International Dermal Institute tarafından geliştirilmiş olan Face Mapping® cilt analizi, satışlarınızı %40 oranında attırmaya destek olduğu ve işinizde en başarılı olmanıza yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Face Mapping® profesyonel bilginiz ile birleştireceğiniz gözlem ve dokunma gücünüz ile müşterilerinizin cildini 14 farklı bölgeye ayırarak incelediğiniz ve her bölgenin problemlerine odaklandığınız bir sistemdir.

Bu aynı zamanda müşterilerinizle birebir olarak yüz yüze diyalog kurmanıza yardımcı olacak ve profesyonel Face Mapping uygulaması boyunca onlarla problemleri hakkında konuşabileceğiniz bir süreçtir. Konjesyonlardan kuruluğa ve hiperpigmentasyona Face Mapping, müşterilerinizin cildinde gördüğünüz her türlü problemi ve bunların nedenlerini anlamanıza yardımcı olur. Bu analizi yaparak onlara profesyonel bir cilt uzmanı olduğunuzu ve onların cilt problemlerini çözmeye yardımcı olmakta önemli bir rolünüz olduğunu gösterebileceksiniz.

Müşterilerin işletmenizde kalma süresini ve satışlarınızı destekleyecek bir araç olarak bu sistemi uygulayabilir ve her çalışanınızın Face Mapping yapmasını sağlayabilirsiniz!

Bizim şaşırtıcı Face Mapping eğitimimizle, modern hayattaki sonuçlara ve gelire ulaşmak için eski antik uygulamaları nasıl yapacağınızı öğrenin!

 

skin bar®

Skin Bar nedir? Bir uzman ile müşterinin etkileşimde olabildiği, müşterinin cildinin Dermalogica ürünleri ile tanıştığı ve cilt sağlığının yeniden tanımlandığı sıcak noktadır! Skin Bar işinizle ilgili size nasıl bir yarar sağlar? Skin Bar Face Mapping® cilt analizi uygulamak için mükemmel bir yerdir. Ayrıca müşteriler için önemli olan ev bakımı için sadece bir Dermalogica cilt terapisti olarak sizden öneri almasına yardımcı olur. Müşterilerinizi Skin Bar’a davet edin ve onlarla cilt ihtiyaçları ile ilgili diyalog kurun ve eğlenceli bir ortamda Dermalogica ürünlerini denemelerini sağlayın.

İşte size kanıtlanmış bir gerçek: müşteriler ürünleri denediklerinde- satın alıyorlar! Skin Bar’da müşteriler önerilen ürünler ile istedikleri gibi oynayabilir, uygulama ile ilgili sorular sorabilir ve maksimum sonuçlar elde edebilmek için profesyonel öneriler almak isteyebilirler. Tüm bunlar müşterilerinizin ciltlerine uygun olarak önerilmiş olan ürünleri satın almalarını sağlayacaktır. Böylece gerçek sonuçları elde edecekler ve daha fazlasını satın almak için size yeniden gelecektirler.

Skin Bar için küçük bir alan eterlidir ve müşteri sayılarını ve ürün satışlarını arttırmak isteyen bakım merkezleri, bakım salonları ve spalar için mükemmeldir!

 

microZone® bakımlar

Müşterileriniz sizi acil cilt bakım ihtiyaçları olduğu ile ilgili kaç kez aradılar? Şimdi onlar için mükemmel bir çözümünüz var! Hedefe yönelik ve etkili bu 20 dakikalık MicroZone bakımlar ile tanışın. Bu bakımlar ile sivilceler, cansızlık, matlık veya yorgun gözler gibi sorunlara çok hızlı bir şekilde kesin sonuçlar sunmanıza yardımcı olurlar.

MicroZone bakımlar tam bir Dermalogica bakımının yerine geçmesi için tasarlanmamıştır – bunun yerine müşterilerin iki bakımları arasındaki sürede problemlerini çözmeye yardımcı olmak için tasarlanmışlardır. Bu bakımlar aynı zamanda zamanı kısıtlı olanların öğle yemeği arasında yaptırabilecekleri bir bakımdır. Bütçesi kısıtlı olanlar, yeni müşteriler, erkek müşteriler, ergenler ve Dermalogica ile yeni tanışacak olan müşteriler için idealdir. Çünkü MicroZone bakımlar sadece 20 dakika süren ve kullanması gereken ürünlerin önerilerek istenen sonuçları ev bakımları ile de desteklemelerine yardımcı olacak, böylece bakımlarınızın ve satışlarınızın artmasına yardımcı olacak hızlı ve etkili bir yoldur.

MicroZone bakımların en güzel yanı ise, her yerde rahatlıkla uygulayabiliyor olmanızdır! 60 dakikalık bakımlarda bir bakım odası için randevu almanız gerekirken, MicroZone bakımlar için böyle bir zorunluluğunuz yoktur ve satış yaptığınız alanda da bu bakımı uygulayabilirsiniz! İş yerinizdeki her alanı daha etkili bir şekilde kullanabilmek için, kuafördeki saç tarama koltuklarından birini MicroZone bakımlar uygulama alanına dönüştürebilirsiniz.

Sivilce arındırma, flaş eksfoliasyon ve Erkeklerde Fit bir cilt gibi her cilt ve her müşteri için uygulayabileceğiniz bir MicroZone bakım vardır! MicroZone bakımları nasıl uygulayacağınızı ve bu uygulama ile ilgili ipuçlarını almak ve bu bakımları işinize entegre edebilmek için yapmanız gerekenler ile ilgili daha detaylı bilgi almak için MicroZone eğitimine katılın.

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr