sektörün öncüsü ödüllü eğitim programı

Dermalogica’dan başka hiç bir firma mevcut ve gelecek cilt bakım terapistlerini eğitmeğe bu denli odaklı olmamıştır. Bağlılığımızı tüm dünyadaki 90 Dermalogica eğitim merkezi ve iş ortaklarımızın okulları ile her gün kanıtlıyoruz.
 

Önce eğitim

Dermalogica’yı, cilt bakım öğrencilerinin ve profesyonellerinin işletmelerinde profesyonel hedeflerini gerçekleştirmek için sadece sonuç veren ürünlere ve bakımlara değil aynı zamanda destek ve eğitime ihtiyaçları olduğu inancı ile kurduk. Bu vizyonumuza olan bağlılığımız değişmeyecek ve bugün dünya üzerindeki profesyonel cilt terapistlerinin tercih ettiği bir numaralı marka olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Pratik uygulamalı eğitimlerimizden gelişmiş özellikteki online Eğitim Merkezi’ne, bilgi parmaklarınızın ucunda ve Dermalogica’da herkesin ihtiyacına yönelik eğitimler mevcuttur.

 

Özgeçmiş

Dermalogica eğitimi, aynı Dermalogica ürünlerinde olduğu gibi, yüksek lisans derecesinde cilt ve vücut bakımı eğitimleri veren The International Dermal Institute tarafından araştırılmış ve geliştirilmiştir. Dermalogica, The International Dermal Institute (IDI) ve Dermalogica Live’daki özel eğitimlerimiz, sadece Dermalogica bayileri ve Partner Okullarımıza açıktır ve tüm eğitimlerimize ücretsiz olarak erişebilirler.

İleri seviyedeki eğitim programımız, acısız bir şekilde sıkma işlemi yapmaktan, alternatif bakımlar uygulamaya ve satışta başarı için yapılması gerekenlere kadar sektörümüzde başarıyı yakalayabilmek için gereken tüm becerileri kazandırmaya yönelik olarak geliştirilmiştir! Programınızdaki uygulamalı eğitimlerimiz sayesinde, nerelerde eksikliklerinizin olduğunu ve nelere ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz ve bunları işinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz.

Eğer bir Partner Okul iseniz, size yüksek lisans düzeyinde bir eğitim desteği sağlayabiliriz ve geleceğin kozmetologları ve estetisyenlerini seçtikleri alanda en iyi olabilmeleri için eğitmenize yardımcı olabiliriz. Bu kapsamlı “Milady and Pivot Point” eğitim programlarını içerir ve bu zengin kaynaklar eğitmenlerinizin ve öğrencilerinizin ellerindeki bilgiyi kullanmalarına yardımcı olur.

 

Olanaklar

Her Dermalogica hizmeti, Dermalogica deneyimini yaşarken görmenize imkan sağlar! Konseptlerimiz ve bakımlarımızdan satış tekniklerine kadar Dermalogica öğrenme alanları oldukça eğlenceli, sürükleyici ve interaktiftir. Ve bu deneyimin merkezinde cilt bakım profesyoneli yer almaktadır.

Dermalogica eğitmenlerini uygulama esnasında görmek için, gelişmiş Eğitim Merkezlerimizden birinde bir uygulama eğitimine katılın. Bu uygulamalı eğitimler, öğrenme şeklinize göre ister görsel, ister işitsel veya dokunsal olun sizlerin taleplerini karşılayacaktır. Partner Okul öğrencileri aynı zamanda benzersiz Mezuniyet Günü aktivitesine katılarak bu konu ile ilgili bilgi sahibi olabilirler!

Ürünlerimizi, programlarımızı ve promosyonlarımızı yerinde görebilmek için, tüm dünyadaki Konsept Mağazalarımızdan birini ziyaret edebilirsiniz. Bizim özgün bir iş modelimiz var ve bu iş modellerinin başarısını ilk önce kendi Konsept Mağazalarımızda denemeden ve kanıtlamadan önce hiç kimse ile paylaşmıyoruz. Eksiksiz bir başarı yakalamak için, Konsept Mağazalarımızda gördüklerinizi kendi işinizde veya okulunuzda uygulayın!

 

Eğitim İsteği

Eğitim merkezlerimizden birinde uygulama yaparak eğitim almanızın en etkili yol olmasına karşın, bazen parmaklarınızın ucundaki eğitimlere ihtiyacınızın olduğunu da biliyoruz. Bir Dermalogica bayisi veya Partner Okulu olarak, hızlı, gün boyunca devam eden online Eğitim Merkezimizdeki eksper videoları, makaleler ve eğitim kaynaklarına ulaşarak, endüstrimizde neler olup bittiği ile ilgili güncel bilgilere ulaşabileceksiniz.

Aynı zamanda eğitim bilgilerine ulaşabilecek, eğitimlere kayıt yaptırabilecek, Misafir Konuşmacı Aktivitelerini izleyebileceksiniz, yeni ürünlerimiz ile ilgili bilgi edinebileceksiniz ve çok daha fazlasına bu alandan ulaşabileceksiniz! Buradan istediğiniz her an, programınıza uygun bir şekilde eğitim alabiliyor olacaksınız!

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr