satış destek

Dermalogica’ya Hoşgeldiniz! Bizi başarı ortağınız olarak seçtiğiniz için dünya çapındaki kabilemiz adına çok heyecanlıyız.
 

işletme binası

Cilt bakımı işini herkes Dermalogica gibi bilmiyor ve endüstrideki uzmanlar sizleri mümkün olduğunca başarılı kılmak için %100 bu konuya odaklanıyorlar. Bu sektörde ister yeni olun isterseniz birçok kolu ile uğraşıyor olun, başarısı kanıtlanmış konseptlerimiz, geniş çaplı pazarlama araçları ve aktivite destekleri, işinizde ne kadar başarılı olabileceğinizi öngörmenizde yardımcı olacaktır.

 

okul partnerlerimiz

Başarısı kanıtlanmış olan konseptlerimizi nasıl çok daha fazla gelir elde etmek için kullabileceklerini onlara sorun ve çok değerli olan gerçek deneyimleri yaşayabilmeleri için onlardan öğrenci desteği talep edin. Siz ve sizin eğitmenleriniz ayrıca kayıtta başarı, pazarlama, raf düzenleme ve promosyon aktiviteleri gibi başarı araçları ve kaynaklarına çok daha kolay erişebileceksiniz.

 

bizden bu kadar… şimdi biraz da sizinle ilgili konuşalım!

Dermalogica olarak sizin için neler yapabileceğimizi, size daha fazla nasıl yardımcı olabileceğimizi ve amaçlarınıza ulaşmanızda size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için sabırsızlanıyoruz. Dermalogica takımından bizi farklı yapanların neler olduğunu öğrenin.

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr