Yaz Tatili

Şirketimiz yaz tatili nedeniyle 30 Temmuz – 9 Ağustos 2020 tarihleri arasında kapalı olacaktır. Bu tarihler arasındaki siparişleriniz, 10 Ağustos 2020 itibariyle gönderilecektir.

alışveriş yap
normal/kuru cilt kiti

normal/kuru cilt kiti

nemlendir, dengeler, yapılandırır
450,00
ürün satın almadan önce face mapping™ cilt analizi yapmanızı öneririz.
şimdi yapmak ister misiniz?
evet    hayır
Şirketimiz yaz tatili nedeniyle 30 Temmuz – 9 Ağustos 2020 tarihleri arasında kapalı olacaktır. Bu tarihler arasındaki siparişleriniz, 10 Ağustos 2020 itibariyle gönderilecektir.
stokta yok
güvenli alışveriş

normal/kuru cilt kiti

Özel boyları ile sevdiğiniz ürünleriniz!
special cleansing gel 50 mL, gentle cream exfoliant 10 mL, multi-active toner 50 mL, skin smoothing cream 22 mL, intensive eye repair 4 mL

Normal/kuru ciltler için tasarlanmış bu kit, cildin nem seviyesini arttırmak ve kuruluğun yaşandığı bölgeleri rahatlatmaya yardımcı olmak için tasarlanmış tam bir bakım rejimi ürünlerini içerir. Special Cleansing Gel (nazik köpüren temizleyici), Gentle Cream Exfoliant (eksfoliasyon yapan bakım maskesi), Multi-Active Toner (nemlendirici, ferahlatıcı sprey), Skin Smoothing Cream (orta ağırlıktaki nemlendirici) ve Intensive Eye Repair (canlandırıcı göz kremi) içerir.


faydaları

  • Cildi dengelerken nemlendirmeye yardımcı olur.
  • Eksfoliasyon yaparak ince çizgilerin azalmasına ve nem seviyesinin artmasına yardımcı olur.
  • Antioksidanlar serbest radikal hasarlarına karşı cildi korumaya yardımcıdır.

kullanım şekli
Special Cleansing Gel'i ıslak ellerinizde bolca köpürtün ve nemli yüz ve boynunuza uygulayın. Bol ılık suyla cildinizi durulayın. Haftada bir veya iki kez: Gentle Cream Exfoliant 'ı yüze ve boyna göz çevresine getirmeden uygulayın. 10 dakika bekledikten sonra ılık suyla cildinizi durulayın. Multi-Active Toner'ı tüm yüze ve boyna gözleriniz kapalı bir şekilde püskürtün. Skin Smoothing Cream'i nazik yukarı doğru hareketler ile tüm yüze ve boyna uygulayın. Göz çevrenize yüzük parmaklarınızı kullanarak, nazik hareketler ile Intensive Eye Repair sürerek bakımınızı bitirin.

ipucu
Normal/Kuru Cilt Kitini sabah ve akşamları veya cilt uzmanınızın size önerdiği şekilde kullanın.

Kitin içerdiği delüks boy ürünlerin miktarları : special cleansing gel 50 mL, gentle cream exfoliant 10 mL, multi-active toner 50 mL, skin smoothing cream 22 mL, intensive eye repair 4 mL

cilt bakım kitleri

ürün sistemi

+ daha fazla bilgi için tıklayınız
 
 


Ürün içerikleri zaman zaman güncellenebilir. En yeni ve tam içerik listesi için ürün ambalajına bakınız.
 

 

ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

değerlendirme ve yorum ekleyin

sizlere daha iyi hizmet verebilmek için lütfen ürün hakkındaki düşüncelerinizi ve değerlendirmenizi bizimle paylaşın.

lütfen bir değerlendirme girin

kaydet

Bu kit içeriğinde SPF'li bir ürün yoktur. Bununla birlikte kendi nemlendiriciniz ile birlikte kullanabileceğiniz Solar Defense Booster SPF50 gibi bir güneş koruyucuyu her gün kullanmanızı öneriyoruz.

Merhaba, söylemiş olduğunuz problemlerden cildinizin aslında normalden karmaya dönük olduğunu ve bununla birlikte nemsiz olduğunu söyleyebiliriz. Cildinizin hem doğru bir şekilde arınmaya hem de neme ihtiyacı olabilir. Bu nedenle size tanışma kiti ile başlamanızı önerebiliriz. Buradan size yaptığımız ürün önerileri bize ilettiğiniz problemlere yöneliktir, cildinizin ihtiyaçlarının doğru şekilde belirlenebilmesi ve kullanmanız gereken ürünleri öğrenmeniz için ücretsiz Face Mapping cilt analizi yaptırabileceğiniz bir satış noktamıza gidebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

lütfen bize ürün ile ilgili soru sorun

cilt uzmanına gönder

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr