normal/yağlı cilt kiti

normal/yağlı cilt kiti

temizler, dengeler,düzenler
450,00
ürün satın almadan önce face mapping™ cilt analizi yapmanızı öneririz.
şimdi yapmak ister misiniz?
evet    hayır
Siparişleriniz,farklı önlemler gerekmediği takdirde,haftanın Pazartesi ve Perşembe günleri saat 15:30'a kadar sevk edilmeye başlanacaktır.
stokta yok
güvenli alışveriş

normal/yağlı cilt kiti

Özel boyları ile sevdiğiniz ürünleriniz!
special cleansing gel 50 mL, skin prep scrub 22 mL, multi-active toner 50 mL, active moist 22 mL, total eye care spf15 4 mL

Normal/ yağlı ciltler için tasarlanmış olan bu kit, cildi nemlendirirken, T-bölgesindeki aşırı yağı kontrol altına almaya yardımcı olacak tam bir bakım kitidir. Ürünler, Special Cleansing Gel (nazik köpüren temizleyici), Skin Prep Scrub (cildi parlatan scrub), Multi-Active Toner (nemlendirici, ferahlatıcı sprey), Active Moist (hafif, yağ içermeyen nemlendrici) ve Total Eye Care SPF15 (ışıltı veren aydınlatıcı göz bakımı).


faydaları

  • İkisi bir arada temizleyici ve eksfoliant. 
  • Cilt gözeneklerini tıkayan yüzeysel birikimleri temizler.
  • Cilde mat bir görünüm sağlar.

kullanım şekli
Special Cleansing Gel'i ıslak ellerinizde köpürtün ve nemli yüz ve boyna uygulayın. Bol ılık suyla durulayın. Haftada bir veya iki kez: Skin Prep Scrub'ı göz çevresine getirmeden yüze ve boyna dairesel hareketler ile uygulayın, bol ılık suyla durulayın. Multi-Active Toner'ı tüm yüze ve boyna gözler kapalı bir şekilde püskürtün. Active Moist'i tüm yüze ve boyna hafif, yukarı doğru hareketlerle uygulayın. Göz çevrenize yüzük parmaklarınızı kullanarak, nazik hareketler ile Total Eye Care with SPF15 sürerek bakımınızı bitirin.

ipucu
Normal/Yağlı Cilt Kitini sabah ve akşamları veya cilt uzmanınızın size önerdiği şekilde kullanın.

Kitin içerdiği delüks boy ürünlerin miktarları : special cleansing gel 50 mL, skin prep scrub 22 mL, multi-active toner 50 mL, active moist 22 mL, total eye care spf15 4 mL

cilt bakım kitleri

ürün sistemi

+ daha fazla bilgi için tıklayınız
 
 


Ürün içerikleri zaman zaman güncellenebilir. En yeni ve tam içerik listesi için ürün ambalajına bakınız.
 

 

ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

değerlendirme ve yorum ekleyin

sizlere daha iyi hizmet verebilmek için lütfen ürün hakkındaki düşüncelerinizi ve değerlendirmenizi bizimle paylaşın.

lütfen bir değerlendirme girin

kaydet

Öncelikle PreCleanse'i kuru yüzünüze ve boynunuza özellikle konjesyonların ve inatçı birikimlerin olduğu yerlere yoğunlaşarak uygulayın. Daha sonra ellerinizi nemlendirip ürünü süt kıvamına getirin ve cildinize masaj yapmaya devam edin, ılık suyla cildinizi durulayın. Special Cleansing Gel'i ıslak ellerinizde bolca köpürtün,  tüm yüzünüz ve boynunuza uygulayın, bol ılık suyla cildinizi durulayın. Haftada 1 veya 2 kez: Skin Prep Scrub'ı göz çevrenize getirmeden tüm yüzünüz ve boynunuza dairesel hareketler ile uygulayın, bol ılık suyla cildinizi durulayın. Haftada 1 veya 2 kez:  Skin Refining Masque'ı yüz ve boyna veya sadece T bölgesine uygulayın. 10 dakika bekledikten sonra bol ılık suyla durulayın. Gözleriniz kapalı bir şekilde tüm yüz ve boynunuza Multi-Active Toner püskürtün. Hafif ve yukarı doğru hareketler ile Active Moist'i tüm yüze ve boyna uygulayın. Göz çevrenize yüzük parmaklarınızı kullanarak, nazik hareketler ile Total Eye Care with SPF15  sürerek bakımı bitirin.

Merhaba, Normal/Yağlı cilt kiti akne ve sivilceden daha çok yağlı ve siyah noktalı ciltlere uygundur. Eğer cildinizde yaygın akne şikayeti yaşıyorsanız kullanmanız gereken ürünler MediBac Clearing serisinden olmalıdır. Bu serinin ürünlerine  https://www.dermalogica.com.tr/urunler/medibac-clearing adresinden ulaşarak inceleyebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

lütfen bize ürün ile ilgili soru sorun

cilt uzmanına gönder

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr