1986'dan beri profesyonel düzeyde cilt bakımı

Dermalogica, bir cilt bakım terapisti tarafından geliştirildi. İşte bu yüzden sadece bugün değil hayat boyu etkili ve kişiselleştirilebilen çözümlerin neler olduğunu biliyoruz. Cilt terapistlerine ve kullanıcılarımıza profesyonel düzeyde eğitim, ürünler ve hizmetler sunuyoruz.

Kurucumuz: Jane Wurwand

Dermalogica ve The International Dermal Institute’daki lisansüstü eğitim merkezlerinin kurucu ortağı ve baş vizyoneri olan Jane Wurwand, profesyonel cilt bakımı konusunda en tanınmış ve saygın otoritelerden biridir. Onun liderliğinde Dermalogica, dünya çapında 100'den fazla ülkede 100.000'den fazla cilt terapisti tarafından kullanılan lider profesyonel bir cilt bakımı markası haline gelmiştir.

dermalogica cilt sağlığı

kişiselleştirilmiş cilt bakımı

Her müşterimiz için kişiselleştirilmiş bakımlar ve hizmetler yaratıyoruz çünkü her cildin farklı olduğunu biliyoruz. En iyi sonuçlar, bir cilt uzmanı tarafından size özel öneriler ile sağlanır. Yaşam tarzınız veya bulunduğunuz çevre nasıl olursa olsun, Dermalogica'nın sizin için çözümler sunacağından emin olabilirsiniz.

dermalogica cilt sağlığı
dermalogica cilt sağlığı

sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız

  • Cruelty-free, glutensiz ve vegan sertifikalıyız.

  • Formüllerimizde 1986 yılından beri suni renklendirici, suni koku, mineral yağ, lanolin, kurutucu alkol (S.D), parabenler ve mikro plastiklere yer vermiyoruz.

  • Kullandığımız tüm kağıt ve kartonlar, ormanların sürdürülebilirliği açısından FSC sertifikalıdır.

DAHA FAZLA

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr