hikayemiz

Dermalogica cildinizle buluşunca cilt sağlığınız yeniden tanımlanır. Dermalogica tüm dünyada cilt bakım profesyonellerinin ve tüketicilerin bir numaralı tercihidir.

kuruluş
1986
tüm dünyadaki terapistlerin sayısı
100.000
bulunduğu ülkeler
106+
kazandığı ödüller
324

tarihçemiz

ilk önce eğitim

Los Angeles’da Dermalogica hikayesi 1986’da başlasa da, endüstrideki değişim baskısı 1983’de başlamıştı. İngiltere’de cilt bakım terapi eğitimi almış Jane Wurwand için Amerikan "estetisyen " endüstrisi çok farklıydı. Jane kısa zamanda Amerika’da cilt ve vücut terapileri için yeterli eğitimin olmadığının farkına vardı. Kendi kapsamlı ve ciddi eğitimine karşılık Amerika’da estetisyenler yeterli eğitime sahip olmadan belgelerini alabiliyor ve bu yüzden de saygınlık göremiyorlardı.

Jane bu durum karşısında eğitimini devreye soktu. Kaliforniya Marina del Rey’de, The International Dermal Institute (IDI) adında küçük bir eğitim merkezi açtı. Lisanslı cilt bakım terapistlerini davet ederek iş dünyalarında rekabet edebilecek düzeye sahip olmalarını sağlayacak lisans üstü eğitimler vermeye başladı. Bu gün IDI dünyadaki 37 merkezi ile lisanüstü cilt ve vücut terapi eğitimlerinin altın standartı olarak kabul edilmekte.dermalogica cilt sağlığı
 

biz şirin değiliz

(Ne güzel. Ne şımartan. Ne de lüks .) Bizim tüm ilgimiz, size cilt sağlığınız konusunda yeni bir seviyeye doğru rehberlik edebilme yönündedir! Ürün ambalajlarımız banyo duvarlarınızla renk uyumu yaratmasa da, işe yarar içerikler kullandığımızdan her zaman emin olabilirsiniz.

Bu konudaki güvenimiz dünyanın her yerinde bakımda ürünlerimizi kullanıp sonuçlar alan terapistlerimizden gelmektedir.

cilt sağlığı profesyonel bakım
 

dermalogica’ nın doğuşu

Jane’nin, IDI’ da eğitimlerine devam ederken sektördeki cilt bakım markalarının "güzellik" kavramı dışında, kendi inancı olan cilt sağlığı inancını sahiplenmediğini fark etmesi çok uzun sürmedi.

Bunun üzerine kendi ürünlerini geliştirdi; 1986’da Dermalogica doğdu. Vizyon çok açıktı– genel tahriş edici ve sivilce oluşumuna sebep olan maddelerden arınmış (lanolin, kurutucu alkol, mineral yağ, suni renklendirici, suni koku) cilt sağlığını güçlendiren ve The International Dermal Institute’de eğitim almış uzmanlar tarafından önerilen bir ürün serisi.

İlk günden beri ürünlerimiz ABD’de üretilmektedir, hiç bir zaman hayvanlar üstünde deney yapmadık ve Dermalogica sadece eğitimli uzmanların olduğu ve profesyonel konsültasyon yapılabilen yerlerde satılır. Ürünlerimizi nasıl ürettiğimizi seyredin.
 

sürdürülebilirlik taahhüdümüz

Leaping Bunny and PETA tarafından cruelty-free olarak sertifikalandırılmıştır.
PETA tarafından Vegan olarak sertifikalandırılmıştır.
Yapay kokular ve renklendiriciler olmadan formüle edilmiştir.
Parabenler olmadan formüle edilmiştir.
Formüllerimizin tümü, dünyanın en güçlü çevre ve tüketici korumalarına sahip olan Kaliforniya'da üretilmektedir.

PETA (Hayvanlarına Etik Muamele İçin Mücadele Edenler) ve Leaping Bunny(Sıçrayan Tavşan) tarafından hayvanlar üzerinde denenmeyen ürünler olarak tanınırız.

Ürünlerimizin 4 tanesi dışında vegan sertifikamız vardır.

1986'dan beri formüllerimiz suni renklendirici,suni koku, mineral yağ, lanolin, S.D. alkol, parabenler ve mikro plastikler içermez.

2020 yılının sonuna kadar, ambalajlarımızın% 90'ı geri dönüştürülebilir veya biyoçözünür olacaktır. Ambalajlarımızın çoğu zaten sürdürülebilir.

Bunlara ilave olarak kullandığımız tüm kağıt ve kartonlar, ormanlar için sürdürülebilir olduğu konusunda FSC onaylıdır.

Formüllerimizin tümü, dünyanın en güçlü çevre ve tüketici korumalarına sahip olan Kaliforniya'da üretilmektedir.

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr