orijinal boy temizleyiciniz hediye!

1.500 TL ve üzeri alışverişinize orijinal boy temizleyiciniz hediye!

alışveriş yap

Dermalogica'nın sosyal yardım girişimleri neler?

Dermalogica cilt bakım profesyonellerine başarılı olmalarını sağlamak için her gün yardım etmesinin yanısıra, grubumuz topluma geri vermekte büyük rol oynuyor. Ocak 2011’de, Dermalogica,tüm dünya kadınlarına işlerini kurmaları ya da geliştirmeleri için FITE (Ekonomik Özgürlük için Girişimcilik) projesini başlattı.

Kiva.org ile ortak çalışan FITE, Amerika ve dünyanın diğer 65 ülkesindeki girişimci kadınlar için ilk mikrokredi websitesini kurdu. Bu, online ve mağazalarda mikrokredinin ilk defa tüketiciler ile buluşmasını sağladı.

FITE markanın çok önemli sosyal yardım çabası ama Dermalogica Vakfı 1999’dan itibaren yerel taban örğütlere özellikle ihtiyacı olan kadın ve çocuklara ekonomik özgürlüklerine kavuşabilmeleri için yardım sağlıyor.

Tüm bu organizasyonlar kadın ve çocukların ellerinden tutan, herhangi bir tarikat ya da büyük organizasyon tarafından desteklenenler değildir. Dermalogica daha iyi eğitim verebilmeleri için bakım evlerini ve kadınların ve çocukların ekonomik özgürlüklerini sağlamalarını desteklemek için servis ve malzeme yardımı yapmaktadır.

Dermalogica Vakfı, Dermalogica ürün satışları ile desteklenmektedir. Daha fazla bilgi edinmek ve aktif ortaklarımızı öğrenmek için lütfen burayı tıklayın. 

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr