%12 indirim

Tüm ürünlerde %12 indirim fırsatını kaçırmayın… Stoklar ile sınırlı!

alışveriş yap

cilt kütüphanesi

temel cilt bakımı

düğün gününüzde mükemmel bir cilde sahip olmanın yolları

Cilt bakım rutinine sahip olmak sadece düğün gününüzde cildinizin mükemmel görünmesi için değil, aynı zamanda makyajınızın kusursuz görünmesi için iyi bir zemin hazırlamak için de oldukça önemlidir. Düğün günü cildinizin mükemmel görünmesi için, Dermalogica cilt eksperlerinden düğün öncesi telaşlarınızın arasında bile uygulayabileceğiniz ipuçlarını takip edin.

Düğüne 6 ay kala

BioSurface™ Peel gibi cildinizin durumunu düzenleyecek bir seri aylık cilt bakımına başlayabilirsiniz. Bu bakımlar cildinizin daha derinlemesine temizlenmesini ve yenilenmesini sağlarken, aynı zamanda birikimlerden arındırmaya da yardımcı olacaktır.

Eğer sivilce hasarını kontrol altına almaya ihtiyacınız varsa, normal temizleyiciniz öncesinde yağ-bazlı bir ön temizleme ürünü kullanarak sivilce oluşumuna neden olan cildinizdeki aşırı yağı ve kiri çözebilirsiniz. Aynı zamanda, her gün cildinizi bir SPF’li ürün ile güneş ışınlarının hasarlarına karşı korumayı da unutmayın. Birçok farklı özellikte formüle edilmiş SPF’li ürünler görebilirsiniz, ancak cilt ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü seçtiğinizden emin olun.

Düğünden 4-5 ay önce

Özel problemlerinizi Age Reversal Eye Complex gibi kırışıklıkları, koyu renk halkaları, şişliği ve nemsizliği azaltmaya yardımcı hedefe yönelik ürünler ile gidermeye yoğunlaşın. Eğer 2 profesyonel bakımınız arasında cildinizin biraz ekstra TLC’ye ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, bir cilt bakım terapisti ile görüşerek 20-dakikalık MicroZone® Bakımlar ile yorgun gözler gibi özel bir probleminize odaklanmasını isteyebilirsiniz.

Düğüne 2–3 ay kala

Gelinler için oldukça kritik aylardan biri olarak düşünülmektedir. Eğer cildinizde yer yer sivilce oluşması gibi stresinizin izleri varsa, Concealing Spot Treatment ile sivilcelerinizi arındırın ve kapatın. Ayrıca bu büyük günde cildinizde antioksidan özellikte, nemlendiren ve canlandıran içeriklere sahip bir ürün uygulayın. Örneğin, cildinizin nemli görünmesini sağlamak ve elastikiyetini arttırmak için haftada bir kez MultiVitamin Power Recovery® Masque kullanın.

Düğünden 1 ay önce

Cildinizde istemediğiniz tepkiler almamak için yeni veya aşırı soyucu, yenileyici bakımlar yaptırmaktan kaçının. Yaptıracağınız en son cilt bakımınız en azından düğünden üç veya dört gün önce yaptırın. Nazik bir temizleme, eksfoliasyon ve nemlendiricilere ağırlık verin.

Eğer ağda veya eksfoliasyon için bir randevu alacaksanız, bu işlemleri mutlaka düğünden en azından 2 gün önce yaptırmaya dikkat edin. Bu herthangi bir kızarıklık oluşumunu önlemeye yardımcı olacaktır.

Düğün günü

Cildinizdeki makyajı veya makyaja hazırlama aşamasını bir resim tuvali gibi düşünün. Eğer resimi yapacağınız tuvaliniz ne kadar pürüzsüz olmazsa yaptığınız resim de mükemmel görünmeyecektir, bu nedenle cildinizi temizleyin, tonikleyin, nemlendirin ve yukarıdaki resimdeki ipuçlarını takip edin.

Aynı zamanda, kendinize aniden sivilceniz çıkarsa diye kapatıcı bir sivilce kurutucu, makyajınızı sabitleyecek seyahat boyu bir tonik ve dudaklarınızı hep nemli tutacak bir dudak bakımı gibi ürünlerden oluşan bir acil durum çantası hazırlayın.

cilt uzmanına sor

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr