cilt kütüphanesi

temel cilt bakımı

dermalogica profesyonel cilt terapisti!

Dermalogica dünya çapında güzellik editörleri ve tüketiciler tarafından sevilen ödüllü ürünlere sahiptir. Marka yıldızlara ulaşmış, 100.000'den fazla yüksek eğitimli Profesyonel Cilt Terapistleri başarımızın vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Dermalogica Profesyonel Cilt Terapisti sizi memnuniyetle karşılayacak ve cilt sağlığınız ile ilgili bilgilerini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır. Neden? Çünkü O cildi tanır ve cilt problemlerinizden kurtulmanız için size yardımcı olabileceğini bilir.

"profesyonel sonuçlar sadece profesyonel eğitim almış olanlar ile elde edilir"
Cilt sağlığı denince gözlerinde beliren ışıltı, sadece cilt bakımı profesyoneli olmak için aldığı eğitimlerden değil, bunun da ötesine geçmeye hevesli oluşu ve almış olduğu lisansüstü eğitimlerden kaynaklanır. The International Dermal Institute’da Dermalogica için araştırılmış ve geliştirilmiş bu lisansüstü eğitimler, geliştirici, kapsamlı ve onu cilt bakım eksperi yapmaya doğru yönlendirecek şekilde tasarlanmıştır.

"mükemmel cilt, cildi anlamaktan geçer."
Çenenizdeki sivilceler hormonal mi, yoksa telefonunuzu yüzünüze çok yakın tutmanızdan mı kaynaklanıyor? Dermalogica cilt terapistiniz hormonların, çevresel faktörlerin ve yaşam tarzınızın cildinize etkilerini bilir ve Face Mapping® profesyonel cilt analizi ile bu faktörleri nasıl kontrol edebileceğini de çok iyi bilir.

Face Mapping® cilt analizi bir profesyonelin elleri ile birebir olarak yapılan bir analizdir. Terapistiniz gözlemleyerek, dokunarak ve uzman bakış açısıyla cildinizin geçmişteki halini, bugününü ve geleceğini analiz edebilir. Peki sonuç? Cilt problemlerinizi hızlı bir şekilde çözmeye yardımcı pratik ve %100 kişiselleştirilmiş Dermalogica ürün rejimi!ancak ev bakımı sadece bir başlangıç. Terapistiniz cildinizin ihtiyaçlarına bağlı olarak aynı zamanda bir seri profesyonel cilt bakımını da size önerecektir."Dermalogica birden daha fazla sonuç anlamına gelir."
Ev bakım rejiminizden elde edeceğiniz sonuçları profesyonel bir cilt terapisti ile pekiştirin! Bakım odası bir cilt bakım profesyonelinin tüm yetenekleri ile ışıldadığı ve daha önce benzerini hiç yaşamadığınız bir Dermalogica deneyimi yaşayacağınız yerdir. Zamanınız kısıtlı ve hızlı bir bakıma mı ihtiyacınız var? MicroZone® bakımlar sivilcelerinizi temizlemek, ince çizgilerinizi yumuşatmak, eksfoliasyon ile cildi yenilemek gibi durumlar için tasarlanmış, sonuçları yoğun 20 dakikalık çözümlerdir. Kapsamlı bir cilt bakımı ve kesin sonuçlar için ise, cilt terapistiniz 60 dakikalık profesyonel eksfoliasyon ile kombine edilmiş derin temizleme, elektrikli alet kullanımı ve maskelerin uygulandığı bir cilt bakımını önerebilir. Onun ellerinde, cildiniz her zamankinden çok daha mükemmel görünecektir!

"Dermalogica cilt sağlığını garanti ediyor."
25 yılı aşkın süredir, bir profesyonel cilt bakım terapisti tarafından yaratılmış olan Dermalogica, profesyonel cilt terpistleri için. O zamandan beri, çok sayıda terapist, makyaj uzmanı ve sektördeki uzmanlar sonuca odaklı bir marka olan Dermalogica’yı tercih ediyor. Cildinizi bir Dermalogica profesyonelinin ellerine bırakmaya hazır mısınız? O zaman size en yakın cilt bakım terapistini bulabilmek için bölgenizi seçin!

cilt uzmanına sor

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr