cilt kütüphanesi

temel cilt bakımı

dermalogica cilt bakımı

Dermalogica’daki profesyonel cilt terapistleri The International Dermal Institute’da eğitim almıştır ve onlar sektördeki en yüksek seviyedeki eğitimlere sahip profesyonellerdir. Sizin cildiniz için uzmanlaşmış bir profesyonel cilt terapisti düşünün. Onlar gerçek sonuçlar almaya kendilerini adamış kişilerdir.

Cilt bakımı ile ilgili konuşan müşterilerin çoğuna, Dermalogica’da cilt bakımından bahsettiğimizde aradaki fark oldukça açık. Bir cilt bakımı eskiden genellikle rahatlık ve şımartılmak demekti. Ancak Dermalogica’da bir cilt bakımı, bir cilt eksperi tarafından sizin cildinize özel olarak tasarlanmıştır ve sonuçları tamamen benzersizdir.

Bize özel analizimiz Face Mapping ile cildi derinlemesine analiz ederek başlarız ve müşterimiz bize her gelişinde farklı bir bakım tasarlarız çünkü bize her geldiğinde cilt ihtiyaçlarının da farklı olabileceğini biliriz. Bir Dermalogica cilt bakımını her 4-6 haftada bir veya benim genellikle söylemeyi sevdiğim gibi cildinizin dış tabakası epidermis her yenilenmeye ihtiyaç duyduğunda yaptırabilirsiniz. Dermalogica cilt bakımı ile alacağınız sonuçlar, sektördeki başka hiçbir bakımla aynı olmayacaktır çünkü biz cildi iki kez temizler, eksfoliasyon yapar, siyah noktalarını sıkar, kişiye özel masaj teknikleri ile masaj yaparız.

Benzersiz ürünler ile, cildinizin daha ışıltılı, daha parlak, nemli ve gerçekten olması gereken durumunda olduğunu, şuana kadar hissetmiş olduğunuz en mükemmel halinde olduğunu göreceksiniz!

cilt uzmanına sor

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr