cilt kütüphanesi

temel cilt bakımı

daha iyi bir cilt için bir cilt uzmanı ile görüşün.

Neden profesyonel bir cilt uzmanı ile görüşmeye ihtiyacım var?

Doktora veya diş hekimine gitmek ile aynı nedenden dolayı gerekli: daha sağlıklı bir cilt için!

Cildimiz (aslında en büyük organımız) vücudumuzun yaşayan bir organıdır ve çevresel faktörlere ve aşırı ısı değişimlerine karşı koruyucudur. Aynı zamanda toksinleri bedenimizden atmaya da yardımcı olur. Kesikler, tahrişler ve çizikler sonrasında kendini iyileştirir. Sürekli olarak yenilenir ve korur. Kısaca söylecek olursak, cildimiz kötüleri dışarı atarken iyileri içeri kabul eder.

Vücudumuzun iki ölü parçası olan saçlarımız ve tırnaklarımızın neden çok daha fazla üzerine titriyoruz?

Cildinizin ihtiyaçları bir profesyonelin yani bir Dermalogica profesyonel cilt uzmanın özel ilgisini gerektirir.
Dermalogica’da, her yıl 75,000 cilt terapisti yetiştiriyoruz. Dermalogica profesyonel cilt terapistleri lisanlı ve Dermalogica ürünlerini önermek ve Dermalogica profesyonel cilt bakımlarını uygulayabilmek için yoğun eğitimler almış cilt uzmanlarıdır. Onlar cildinizle ilgili sizi en çok kaygılandıran problemlerinizin cevaplarına sahipler ve nasıl gerçek ve gözle görünür sonuçlar elde edebileceklerini de iyi bilirler. Onlar işlerinde en iyi olmayı hedefleyen, cilt bakımı yapmak ile ilgili gerçek bir tutkuya sahipler.

Cildinizin en iyi hali cilt sağlığı ile başlar, sağlıklı cilt Dermalogica cilt uzmanı ile başlar. Cildinizin en sağlıklı halini yaşamaya başlayın!

cilt uzmanına sor

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr