cilt kütüphanesi

temel cilt bakımı

cildiniz için en uygun primer (baz) hangisi?

Aynı ressamın resmin daha düzgün görünmesi için baz kullanması gibi, yüzde kullanılan bazlar cilt tonunu eşitleyerek, cildin daha sağlıklı ve makyajsızmış gibi görünmesini sağlar ve makyajın daha kalıcı olması için ciltte pürüzsüz bir zemin hazırlar. Cilt bakım rejiminin son aşaması olan baz kullanımı aynı zamanda koruyucu bariyer görevi görerek cilt bakım ürünlerinin yararlarını cilde hapsetmeye yardımcı olur.

Birçok makyaj bazı makyajın görünümü ve kalıcılığına odaklanırken Dermalogica bazları cildin görünümünü ve hissini güçlendirmek için cilt sağlığını arttırmaya odaklanarak cilt bakımı ve renkli kozmetik arasında bir köprü oluşturur.

HydraBlur Primer tüm ciltlerin özellikle kuru ve nemsiz ciltler için çok amaçlı üründür. İnce yapılı yağsız formül cildi yoğun olarak nemlendirir, doğal renk tonu ve matlaştırıcı etkisi ile cilde pürüzsüz bir görünüm sağlar.
 

SkinPerfect Primer SPF30 zamansız yaşlanan ciltleri onarıcı, güneş filtreli bir makyaj bazıdır. Zamansız yaşlanmanın tetikleyicilerini önlemek ve kontrol etmek için tasarlanmış bu ürün, ince çizgileri azaltırken cildi gerginleştirir, cilt tonunu dengeler ve cilt parlaklığını arttırır.
 

Redness Relief Primer SPF20 ince, doğal yeşil tonu ile cilt kızarıklığını kapatırken cildi çevresel hasarlara karşı korur.
 

Dermalogica bazları pürüzsüz görünüm için tek başına veya makyajdan önce kullanılır.

cilt uzmanına sor

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr