cilt kütüphanesi

temel cilt bakımı

çağlar boyu cilt bakımı

20’lerde cilt bakımı

Cilt hala yoğun şekilde sebum (yağ) üretmektedir ve her 14-25 günde bir düzenli ve sağlıklı bir hücre yenilenme sürecine sahiptir. Sivilceler hala bir problem oluşturabilir ve belki de göz bölgesinde ince çizgiler görünmeye başlamış olabilir.

Cildimiz mükemmel bir kayıt cihazı gibidir. Güneşlenme, sigara, gece geç saatlere kadar eğlenceler başlarda keyifli gibi görünseler de, bu ışıltılı yaşam tarzının cildinizdeki etkileri bundan 10 yıl sonra ortaya çıkacaktır.

Günlük rutin
• PreCleanse makyajı ve birikimleri temizlemeye yardımcı olur. Daha sonra Special Cleansing Gel ile veya cildiniz yağlı ve akneye meyilli ise Dermal Clay Cleanser/Clearing Skin Wash ile devam edebilirsiniz.

• Rutin bakımınıza folikülleri temizlemek ve cildi her zaman ferah tutmak için, Daily Microfoliant® gibi nazik bir eksfoliantı eklemeye başlayın.

• Nazik ve hassas göz bölgesini korumaya ve nemlendirmeye Total Eye Care with SPF15 ile başlayabilirsiniz.

• Güneş hasarını minumuma indirmek ve hiperpigmentasyon (yaşlılık lekeleri) oluşumunu önleyebilmek için her gün bir güneş koruyucu uygulayın. Pratik bir SPF desteği Solar Defense Booster SPF50’yi nemlendiricinizin içine veya fondoteninize karıştırarak kullanın!

cilt uzmanına sor

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr