cilt kütüphanesi

cilt yaşlanması sorunları hakkında

geniş spektrumlu spf nedir?

Sonsuz güneş koruyucu seçenekleri ile yanık mı yaşıyorsunuz? Amerika İlaç ve Gıda İdaresi (FDA) cildinizin en kötü düşmanı güneş ışınlarına karşı en iyi korumayı kolaylıkla seçebilmenizi sağlamak amacıyla en iyi test ve etiketlemeleri düzenler. Bu yeni regülasyonlar Dermalogica’nın Gün Işığı Savunma ürünlerinin sahip oldukları ile aynıdır ve bu da en sevdiğiniz SPF’li ürününüzün cildinize bakım yapmasının yanında çok daha fazla güneş korumasına sahip olduğu anlamına gelmektedir!

mikro-kapsül üst düzeyde koruma sağlar  
UV Akıllı Kapsül Teknolojisi: Antioksidan vitaminler ile yapılan araştırmalar, ciltte UV ışınlara ve serbest radikallere karşı koruma sağladıklarından, en az güneş koruyucular kadar önemli olduklarını göstermektedir.  Gün Işığı Savunma ürünleri, UV ışınlara karşı antioksidan korumayı arttırmaya yardımcı olan bu teknolojiye sahiptir.

Oleozom Teknolojisi:: Nemce zengin kürecikler, daha az kimyasal güneş koruyucular kullanılmasına rağmen ürünün SPF performansını arttırmaya yardımcı olur ve bu da ürünün yapısının çok daha konforlu olmasını ciltte daha az hassasiyet oluşturmasını sağlar (Solar Defense Booster SPF50 ve Oil Free Matte SPF30’da kullanılmıştır).

dermalogica ve geniş spektrumlu koruma
Sadece FDA’nın spektrum testinden geçen güneş koruyucular (UVA ve UVB ışınlarına karşı orantılı koruma sağlayanlar) “Geniş spektrumlu” olarak etiketlenebilir.

Dermalogica’nın tüm SPF içeren ürünleri bağımsız laboratuarlar tarafından test edildikten sonra “Geniş Spektrumlu” oldukları doğrulanmıştır. Şimdi gelişmiş teknolojiye sahip Gün ışığı ürünleri ile tanışın!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cilt uzmanına sor

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr