c-12 pure bright serum

c-12 pure bright serum

lekeli ciltler için aydınlatıcı serum
1.250,00
ürün satın almadan önce face mapping™ cilt analizi yapmanızı öneririz.
şimdi yapmak ister misiniz?
evet    hayır
stokta yok
güvenli alışveriş

c-12 pure bright serum

Cildi aydınlatıcı serum düzensiz cilt  tonunu ve hiperpigmentasyonu dengelemeye yardımcı olur. İçerdiği Oligopeptidlere ek olarak Pirinçten elde edilen Fitik Asit, antioksidan Çinko Glisinat, Kırmızı ve Kahverengi Yosun, düzensiz pigmentasyonu hedefler. Gelişmiş formül cilt ışıltısını ve etkinliğini arttırmak için çabuk emilir. 


faydaları

  • Cildi ve ciltteki ton eşitsizliklerini azaltarak cildin berraklığını arttırmaya yardımcı olur.
  • İpeksi yapıya sahip bu serum, etkinliğini arttırmak için kolay emilime sahiptir.
  • Pigmentasyon düzensizliklerini dengelemeye yardımcı olur.

kullanım şekli

Temizleme işleminden sonra, özellikle ton farklılıklarının olduğu bölgelere uygulayın. Daha etkili sonuçlar için günde iki kez kullanın. Bir dakika ürünün emilimini bekleyin. En iyi sonuçlar için gündüz Pure Light SPF50 ve gece Pure Night ile devam edin.

powerbright trx

ürün sistemi

Cildinizi riske atmadan adınlatın. Cilt sağlığı eksperlerinin melanin biyosentezi ve cildin aydınlatılması konusundaki yıllar süren çalışmaları sonucunda geliştirilmiştir.


+ daha fazla bilgi için tıklayınız
 
 


Water/Aqua/Eau, Cyclopentasiloxane, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Palmaria Palmata Extract, Ascophyllum Nodosum Extract, Oligopeptide-34, Oligopeptide-51, Squalane, Hydrolyzed Jojoba Esters, Polysorbate 60, Phytic Acid, Zinc Glycinate, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol.

Ürün içerikleri zaman zaman güncellenebilir. En yeni ve tam içerik listesi için ürün ambalajına bakınız.

powerbright trx

Cildinizi riske atmadan adınlatın.

PowerBright TRx™ Dermalogica ve The International Dermal Institute’daki cilt sağlığı eksperlerinin melanin biyosentezi ve cildin aydınlatılması konusundaki yıllar süren çalışmaları sonucunda geliştirilmiştir. Birlikte kullanılan optimum etkiyi yaratacak şekilde tasarlanmış olan PowerBright TRx™, günün her saati ciltteki lekeleri ve ton farklılıklarını azaltmak için çalışır.


nasıl çalışır
Kahverengi lekeler, ton farklılıkları ve düzensiz cilt tonu, hiperpigmentasyonun ciltteki belirtileridir ve bakımı çok yönlü bir süreçtir. Dermalogica bakım rejiminize entegre edilebileceğiniz PowerBright TRx™ içerdiği cildi aydınlatan maddeler ile hiperpigmentasyonu kontrol alarak kahverengi lekeleri azaltmaya yardımcı olur. UV- destekleyici teknolojisi sayesinde ileride oluşacak hiperpigmentasyona karşı korur.

powerbright trx sistemine ait tüm ürünler
Özge K.
30 Ocak 2019

c-12 pure bright serum

urun leke icin kullanabilicek ve sonuc veren harika bir urun.. benim lekemi giderdi ben cok memnun kaldim
Sadece serumu kullanmistim

değerlendirme ve yorum ekleyin

sizlere daha iyi hizmet verebilmek için lütfen ürün hakkındaki düşüncelerinizi ve değerlendirmenizi bizimle paylaşın.

lütfen bir değerlendirme girin

kaydet

Cildinizde varolan lekelerin doğal olarak atılma süreci yaklaşık 45 gündür ve sonuç gözlemleyebilmek için biraz sabırlı olmalısınız. Ayrıca bakım sürecinde pigmentasyonlu hücreler yukarı doğru hareket ettiği için, lekeleriniz geçici olarak daha koyulaşabilir. C-12 Pure Bright Serum’u diğer PowerBright TRx ürünleri ile birlikte kullanmanız alacağınız etkiyi hızlandıracaktır. Bu şekilde düzenli kullanımınız sonucunda her hafta, tüm cildinizin ton eşitliği ve aydınlığını arttığını gözlemleyeceksiniz.  

Evet! Bu ürünü göz bölgenizde güvenle kullanabilirsiniz. Ancak üzerine güneş koruyucusu ile devam etmeyi ihmal etmeyin.

C-12 Pure Bright Serum’u sabah-akşam kullanabilirsiniz. Ürünün içerikleri ve özellikleri bakımından gündüz kullanımı ve üzerine güneş filtreli bir ürün kullanıldığı sürece güneşle temasında herhangi bir sakınca yoktur. Ürünü gündüzleri pure light spf50’nin altına uygulayabilirsiniz, sabah-akşam uygulamanız ürünün etkisini hızlandıracaktır. 

Merhaba, C-12 Pure Bright Serum’u sivilce lekeleri olanlar da kullanabilirler. Ayrıca bu ürün ile birlikte gündüzleri SPF içeren Pure Light SPF50 gibi bir nemlendirici kullanırsanız, lekelerin koyulaşmasını önlemiş olursunuz. İlginize teşekkür ederiz.

Merhaba, cildinizin hem daha sıkı hem de lekelerinizin azalması için koruma faktörlü bir gündüz nemlendiricisiyle kullanmanız daha etkili olucaktır. C-12 Pure bright Serum, Pure Light SPF50 ve Pure Night’ı önerebiliriz. Buradan size yaptığımız öneriler bize ilettiğiniz problemlere yöneliktir. Cildinizin bir bütün olarak değerlendirilmesi ve ihtiyaçlarının belirlenmesi için en yakın Dermalogica bayisine giderek ücretsiz Face Mapping cilt analizi yaptırmanız daha doğru olacaktır. İlginize teşekkür ederiz.

Almış oldugunuz ürünler akne serimizin ürünleridir.Eger leke probleminiz var ise  Cildinizdeki lekelerinizin için PowerBright TRx leke serisi ürünlerini birada kullanmanızı önerebiliriz. Bu seriden sabah- akşam kullanılan C-12 Pure Bright Serum’u ve gündüzleri ise hem cildinizi aydınlatmak hem ton eşitsizliklerini azaltmak için Pure Light SPF50’yi kullanabilirsiniz

Sivilce yapmaycaktır. Güneş ve sivilce  lekeleri için serum, gündüz ve gece nemlendiricisi olmak üzere 3 üründen oluşan PowerBright serimizi yaz-kış kullanabilirsiniz. Bu seri mevcut lekelerinizin aydınlanması için yardımcı olurken, özellikle bizi bekleyen güneşli günlerde yeni leke oluşmasını da önlemeye yardımcı olacaktır. İlginize teşekkür ederiz.

Merhaba, güneş lekeleri için serum, gündüz ve gece nemlendiricisi olmak üzere 3 üründen oluşan PowerBright serimizi yaz-kış kullanabilirsiniz. Bu seri mevcut lekelerinizin aydınlanması için yardımcı olurken, özellikle bizi bekleyen güneşli günlerde yeni leke oluşmasını da önlemeye yardımcı olacaktır.Bizimle telfon bilginizide paylaşabilirseniz sizi uzmanımızın olduğu bir noktamıza yönlendirip birebir yardım almanızı sağlayabiliriz.

Merhaba, çillerin tamamen ciltten giderilmesi mümkün değildir, sadece belirginlikleri azalabilir. Bu konuda yapabileceğiniz en iyi şey SPF içeren bir ürün kullanmanız olacaktır. PowerBright serisinin gündüz nemlendiricisi ve koruyucusu Pure Light SPF50’yi kullanabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

Dermalogica leke serimiz PowerBright Trx ürünlerinin yazın kullanımı ile ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur, bu ürünleri yaz-kış rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Merhaba, öncelikle sorularınızı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. PowerBright leke serisi ürünlerimizin hamilelik ve emzirme döneminde kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur, C-12 Pure Bright Serum ve Pure Light SPF50’yi kullanmaya başlayabilirsiniz. Dermalogica’ya göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Merhaba, öncelikle Dermalogica’ya göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Lazer işleminiz sonrasında C-12 Pure Bright Serum’u cildinize uygulamanızda herhangi bir sakınca yoktur. İlginize teşekkür ederiz. 
Merhaba, öncelikle Dermalogica’ya göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Daily Microfoliant içerdiği Pirinç Kepeği Özü sayesinde cildinizde sivilceler sonrasında oluşan ton eşitsizliklerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Bu ürünü her gün günde 1 kez cildinizi temizledikten sonra kullanmanızı tavsiye ediyoruz. İlginize teşekkür ederiz.
Ürün açıldıktan sonra kullanabileceğiniz süre ambalaj üstünde kavanoz amblemi ile belirtilmiştir.

Merhaba, öncelikle Dermalogica'ya gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sivilce izleriniz yoğun ve yerleşik ise C-12 Pure Bright Serum'u bu lekeleri aydınlatmak için bakım rejiminize ekleyebilirsiniz. Eğer daha hafif tonda, çabuk kaybolan izler yaşıyorsanız, her gün Daily Microfoliant kullanmanız da yarar sağlayacaktır. 

İlginize teşekkür ederiz. 

lütfen bize ürün ile ilgili soru sorun

cilt uzmanına gönder

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr