site içi arama
barrier defense booster

barrier defense booster

konsantre yağ bazlı destekleyici
Hassas cildi dengelemek için nemlendiren, besleyen ve yatıştıran konsantre yağ şeklinde destekleyici. Üçlü Koruyucu Kompleks cildi besler, kuruluğu azaltır ve ilerde yaşanabilecek hassasiyeti engellemek amacıyla bariyer bütünlüğünü yeniden yapılandırır. Skualen nemi hapsederken, yatış... // daha fazla bilgi için tıklayınız
940,00
ürün satın almadan önce speed mapping™ cilt analizi yapmanızı öneririz.
şimdi yapmak ister misiniz?
evet    hayır
stokta var
güvenli alışveriş

barrier defense booster

Hassas cildi dengelemek için nemlendiren, besleyen ve yatıştıran konsantre yağ şeklinde destekleyici. Üçlü Koruyucu Kompleks cildi besler, kuruluğu azaltır ve ilerde yaşanabilecek hassasiyeti engellemek amacıyla bariyer bütünlüğünü yeniden yapılandırır. Skualen nemi hapsederken, yatıştırıcı Yulaf Yağı hassasiyeti azaltmaya ve sağlıklı bir cilt görünümünü desteklemeye yardımcı olur. UltraCalming™’in yararlarından faydalanmak için nemlendiricinizden önce veya nemlendiricinizin içine karıştırarak kullanın.


faydaları

  • Çevresel koşullara karşı cildin doğal koruyucu bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur.
  • Hassaslaşmış cildi besler ve yatıştırır.
  • Ciltteki hassasiyeti oluşmadan önce önlemeye yardımcı olur.

kullanım şekli
6 damla ürünü avucunuza alın ve ürünü avucunuzda ovuşturun. Yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize ürünü nazikçe bastırarak uygulayın. Veya nemlendiricinize karıştırın ve uygulayın. Sürekli bir rahatlama için günde iki kez kullanın.

ipucu
Cildin nemini yenilemek ve nemsizliği önlemek için Calm Water Gel ile birlikte kullanın.

ultracalming

ürün sistemi

Ciltteki hassasiyeti ve kızarıklığı azaltır ve ciltte uzun süreli rahatlama sağlar.


+ daha fazla bilgi için tıklayınız
 
 

içerikler

Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Crambe Abyssinica Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Octyldodecanol, Squalane, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, Actinidia Chinensis (Kiwi) Seed Oil, Crambe Abyssinica Seed Oil Phytosterol Esters, Juglans Regia (Walnut) Seed Oil, Hexyldecanol, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Passiflora Edulis Seed Oil, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil, Tetrahydrodiferuloylmethane, Brassica Campestris Sterols, Helianthus Annuus (Sunflower) Extract, Lavandula Hybrida Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Tocopherol, Bisabolol, Cetylhydroxyproline Palmitamide, Stearic Acid, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Lavandula Spica (Lavender) Flower Oil, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, *Linalool,* Limonene. *Linalool and Limonene have not been added to the formula, but are natural components of the Lavender essential oil in the formula.

Ürün içerikleri zaman zaman güncellenebilir. En yeni ve tam içerik listesi için ürün ambalajına bakınız. 

ultracalming

Ciltteki hassasiyeti ve kızarıklığı azaltır ve ciltte uzun süreli rahatlama sağlar.

Kaşıntı, yanma, batma ve kızarıklıklar hassas cildin en yaygın belirtileridir. Bu hassasiyetin ardındaki tetikleyici faktörler ise çok da kesin değildir: hormonlar, kimyasal maddeler, yiyecekler ve agresif cilt bakımı ciltte oluşacak hassasiyetin derecesini arttırabilir. Ciltte oluşan iritasyonlar, kızarıklıklar ve kaşıntıların nedeni enflamasyondur. Bu durumlar bariyerin zayıflaması ile bir araya geldiğinde ise, cilt sağlıksız ve her şeye çok çabuk tepki verir hale gelir.
 nasıl çalışır
UltraCalming™ serisinin içerdiği UltraCalming™ Complex ile stres kaynaklı hassasiyet (nörojenik enflamasyon) ve immunojenik enflamasyon gibi hassasiyet belirtilerini kontrol altına almaya yardımcı olur.

 

ultracalming sistemine ait tüm ürünler
ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

değerlendirme ve yorum ekleyin

sizlere daha iyi hizmet verebilmek için lütfen ürün hakkındaki düşüncelerinizi ve değerlendirmenizi bizimle paylaşın.

lütfen bir değerlendirme girin

kaydet

lütfen bize ürün ile ilgili soru sorun

cilt uzmanına gönder

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
SLC Web Mühendisliği
www.slc.com.tr