Yaz Tatili

Şirketimiz yaz tatili nedeniyle 30 Temmuz – 9 Ağustos 2020 tarihleri arasında kapalı olacaktır. Bu tarihler arasındaki siparişleriniz, 10 Ağustos 2020 itibariyle gönderilecektir.

alışveriş yap
age smart kit

age smart kit

zamansız yaşlanma karşıtı bakım
550,00
ürün satın almadan önce face mapping™ cilt analizi yapmanızı öneririz.
şimdi yapmak ister misiniz?
evet    hayır
Şirketimiz yaz tatili nedeniyle 30 Temmuz – 9 Ağustos 2020 tarihleri arasında kapalı olacaktır. Bu tarihler arasındaki siparişleriniz, 10 Ağustos 2020 itibariyle gönderilecektir.
stokta yok
güvenli alışveriş

age smart kit

Bu kit olgun/ zamansız-yaşlanan ciltler için yaşlanmaya, elastikiyet ve sıkılık kaybına neden olan biyokimyasal tetikleyicileri önlemeye yardımcı olurken, cildi sıkılaştırır ve yeniler. İçeriğinde Skin Resurfacing Cleanser 30 mL (cildi pürüzsüzleştirici eksfoliasyon yapan temizleyici), Dynamic Skin Recovery SPF50 10 mL (sıkılaştırıcı SPF’li nemlendirici), Antioxidant Hydramist 30 mL (ferahlatıcı, anında sıkılaştırıcı etkiye sahip sprey), Multivitamin Power Firm 5 mL (göz bölgesini sıkılaştırıcı kompleks) ve Renewal Lip Complex sample ürünlerden oluşur.

Faydaları

  • Cilt yaşlanmasının ince çizgiler, yaşlılık lekeleri ve ciltteki sarkmalar gibi belirtilerine neden olan biyokimyasal tetikleyicileri kontrol altına almaya yardımcı olur.
  • Yaşlanmanın gözle görülen belirtilerine bakım yapar ve daha pürüzsüz, sıkı ve sağlıklı bir cilt oluşumuna yardımcı  olur.

Kullanım şekli

Skin Resurfacing Cleanser’ı elinizde ılık su ile hafifçe köpürtün ve nemli yüz ve boyna göz çevresi hariç uygulayın, bol su ile ciltten durulayın. Haftada bir iki kez: Multivitamin Power Recovery Masque’ı yüz ve boyna bol miktarda uygulayın. 10 dakika ciltte bekletin, sonra bol su ile ciltten durulayın. Tüm yüze ve boyna gözler kapalı şekilde Antioxidant HydraMist püskürtün. Göz bölgesine özellikle de yaşlanma belirtilerinin olduğu bölgelere yoğunlaşarak Multivitamin Power Firm uygulayın. Yüze ve boyna tercihen güneşe çıkmadan 30 dk. önce Dynamic Skin Recovery SPf50 uygulayın.

İpucu

Age Smart tanışma kitinizi sabah ve akşamları veya size önerildiği şekilde kullanın.

cilt bakım kitleri

ürün sistemi

+ daha fazla bilgi için tıklayınız
 
 


Ürün içerikleri zaman zaman güncellenebilir. En yeni ve tam içerik listesi için ürün ambalajına bakınız.
 

 

ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

değerlendirme ve yorum ekleyin

sizlere daha iyi hizmet verebilmek için lütfen ürün hakkındaki düşüncelerinizi ve değerlendirmenizi bizimle paylaşın.

lütfen bir değerlendirme girin

kaydet

Age Smart kitindeki ürünleri yaklaşık olarak 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Age smart serisi çok geniş bir seri olduğundan tüm ürünleri kit içerisine eklemek  mümkün değildi, yani kitin içeriğinde bir gece nemlendiricisi yoktur. Bununla birlikte siz  geceleri  Super Rich Repair, Overnight Repair Serum veya Intensive Moisture Balance gibi ürünleri kullanabilirsiniz. 

Öncelikle Dermalogica’yı tercih ettiğiniz için ve sorularınızı bizlerle paylaştığınız için teşekkür Herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Erken yaşlarda çizgilenme şikayeti olan cildi sıkılaştıran yaşlanma belirtilerini azaltan ve kontrol altına alan serimizdir.

Merhaba lekeleriniz  için serum, gündüz ve gece nemlendiricisi olmak üzere 3 üründen oluşan PowerBright serimizi yaz-kış kullanabilirsiniz. Bu seri mevcut lekelerinizin aydınlanması için yardımcı olurken, özellikle bizi bekleyen güneşli günlerde yeni leke oluşmasını da önlemeye yardımcı olacaktır.

MAP-15 Regenerator sadece Age Smart Kitin içerisinde yer almaktadır, bunun dışında satışı bulunmamaktadır.

lütfen bize ürün ile ilgili soru sorun

cilt uzmanına gönder

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
PROJX
www.projx.com.tr