Cildinize en güzel hediye!

13 Şubat-23 Şubat arasında tüm ürünlerde %20 indirim. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.İndirim online alışverişlerde ve yetkili bayilerde geçerlidir.

alışveriş yap
site içi arama
age smart kit

age smart kit

zamansız yaşlanma karşıtı bakım
Özel boyları ile sevdiğiniz ürünleriniz! skin resurfacing cleanser 30 mL, antioxidant hydramist 30 mL, multivitamin power recovery masque 15 mL, map-15 regenerator 0.5 gr, dynamic skin recovery spf50 10mL, multivitamin power firm 5mL. Bu kit olgun, çizgiler, elastikiyet kaybı ve t... // daha fazla bilgi için tıklayınız 32
550,00
ürün satın almadan önce speed mapping™ cilt analizi yapmanızı öneririz.
şimdi yapmak ister misiniz?
evet    hayır
stokta var
güvenli alışveriş

age smart kit

Özel boyları ile sevdiğiniz ürünleriniz!
skin resurfacing cleanser 30 mL, antioxidant hydramist 30 mL, multivitamin power recovery masque 15 mL, map-15 regenerator 0.5 gr, dynamic skin recovery spf50 10mL, multivitamin power firm 5mL.

Bu kit olgun, çizgiler, elastikiyet kaybı ve ton eşitsizlilkleri olan ve çevresel hasarlara maruz kalarak zamansız yaşlanan ciltler içindir. Skin Resurfacing Cleanser (cildi yumuşatıcı eksfoliasyon yapan temizleyici), MultiVitamin Power Recovery Masque (kremsi besleyici maske), Antioxidant HydraMist (ferahlatıcı ve sıkılaştırıcı tonik), MAP-15 Regenerator (antioksidan bakım içerikleri), Dynamic Skin Recovery SPF50 ( SPF'li yoğun nemlendirici), MultiVitamin Power Firm (göz çevresindeki sorunlara odaklı kompleks).


faydaları

  • İnce çizgiler, yaşlılık lekeleri ve ciltteki sakmalar gibi zamansız yaşlanma sorunları olan ciltlere yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir.
  • Cilde bakım yaparak cildin çok daha yumuşak, sıkı ve iyi görünmesine yardımcı olur.

kullanım şekli
Skin Resurfacing Cleanser'ı ıslak ellerinizde köpürtün nemli yüze ve boyna göz bölgesine getirmeden uygulayın. Ilık suyla durulayın. Haftada 1-2 kez: MultiVitamin Power Recovery Masque'ı yüz ve boyna uygulayın. 10 dakika sonra ılık suyla durulayın. Antioxidant HydraMist'i tüm yüze ve boyna gözleriniz kapalı bir şekilde püskürtün. Parmak ucunuza az bir miktar MAP-15 Regenerator alın ve yaşlanma belirtilerinin öne çıktığı yerlere bastırın veya Dynamic Skin Recovery SPF50 ile karıştırarak tüm yüze ve boyna uygulayın. Göz çevresinde bariz yaşlanma belirtilerine konsantre olarak MultiVitamin Power Firm uygulayın. Tercihen güneşe çıkmadan 30 dakika önce tüm yüz ve boyna Dynamic Skin Recovery SPF50 uygulayın.

ipucu
AGE Smart® Tanışma Kitini sabah ve akşam veya cilt uzmanınızın size önerdiği şekilde kullanın.

Kitin içerdiği delüks boy ürünlerin miktarları : skin resurfacing cleanser 30 ml, antioxidant hydramist 30 ml, multivitamin power recovery masque 15 ml, map-15 regenerator 0.5 gr, dynamic skin recovery spf50 10ml, multivitamin power firm 5ml
 

age smart

ürün sistemi

Ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur.


+ daha fazla bilgi için tıklayınız
 
 

içerikler

Ürün içerikleri zaman zaman güncellenebilir. En yeni ve tam içerik listesi için ürün ambalajına bakınız.
 

 

age smart

Ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur.

AGE Smart®, zamansız yaşlanan ciltler için geliştirilmiş bir anti aging seridir. Dermalogica AGE Smart® çok daha sıkı, sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt için cildinizin geleceğine yaptığınız akıllı bir yatırımdır.
 nasıl çalışır
AGE Smart, cilt yaşlanmasına neden olan reaksiyonlara karşı cildi korumaya yardımcı olur.

 

age smart sistemine ait tüm ürünler
ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

değerlendirme ve yorum ekleyin

sizlere daha iyi hizmet verebilmek için lütfen ürün hakkındaki düşüncelerinizi ve değerlendirmenizi bizimle paylaşın.

lütfen bir değerlendirme girin

kaydet

Age Smart kitindeki ürünleri yaklaşık olarak 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Age smart serisi çok geniş bir seri olduğundan tüm ürünleri kit içerisine eklemek  mümkün değildi, yani kitin içeriğinde bir gece nemlendiricisi yoktur. Bununla birlikte siz  geceleri  Super Rich Repair, Overnight Repair Serum veya Intensive Moisture Balance gibi ürünleri kullanabilirsiniz. 

Öncelikle Dermalogica’yı tercih ettiğiniz için ve sorularınızı bizlerle paylaştığınız için teşekkür Herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Erken yaşlarda çizgilenme şikayeti olan cildi sıkılaştıran yaşlanma belirtilerini azaltan ve kontrol altına alan serimizdir.

Merhaba lekeleriniz  için serum, gündüz ve gece nemlendiricisi olmak üzere 3 üründen oluşan PowerBright serimizi yaz-kış kullanabilirsiniz. Bu seri mevcut lekelerinizin aydınlanması için yardımcı olurken, özellikle bizi bekleyen güneşli günlerde yeni leke oluşmasını da önlemeye yardımcı olacaktır.

MAP-15 Regenerator sadece Age Smart Kitin içerisinde yer almaktadır, bunun dışında satışı bulunmamaktadır.

lütfen bize ürün ile ilgili soru sorun

cilt uzmanına gönder

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
SLC Web Mühendisliği
www.slc.com.tr