ürünlerimiz
daily resurfacer
arkadaşına öner     bu sayfayı yazdır

daily resurfacer

Medikal eksfoliasyon ilacı kullananlar hariç tüm cilt durumları.

Tek kullanımlık durulanmayan eksfoliasyon bakım. Hidroksi asitler ve enzimler zamansız yaşlanma izlerini azaltmak için kızarıklığa yol açmadan cildi yumuşatır. Aydınlatıcı kompleks, cilt tonunu dengelerken Rooibus ve Yeşil Çay cilde nem sağlar. Suni koku ve renklendirici içermez.

nasıl kullanılır nasıl çalışır

ilginizi çekebilecekler


daily microfoliant®
Nazik, günlük kullanıma uygun Pirinç bazlı toz daha yumuşak ve parlak bir cilt için ölü derileri mikro düzeyde ciltten temizler.

skin hydrating booster
Süper doygun nemlendirici sıvı cildi yumuşatır ve ince çizgileri azaltır.

total eye care
Nazik göz bölgesini yenileyen ve koruyan gelişmiş alfa hidroksili krem.
Copyright © 2015 Dermalogica - Tüm Hakları Saklıdır.
daily resurfacer
nasıl kullanılır
Akşam, Dermalogica Çift Temizleme uygulamasına PreCleanse ile başlayın. İkinci temizlemeyi önerilen Dermalogica Temizleyicisi ile yapın. Cildi kurulayın. Paketi açın ve keseyi işaret parmağınıza geçirin. Dairel hareketlerle cildinize uygulayın. Özel aplikatör, belirli sorunların olduğu alanlara daha kolay uygulamanızı sağlayacaktır. Önerilen Dermalogica Toniği, Konsantre Destekleyici ve Nemlendirici ile devam edin.
daily resurfacer
nasıl çalışır
Hidroksi asitler ve enzimler kızarıklığa yol açmadan cildi yumuşatır. Turunç ve Pirinç Özü hiperpigmentasyonu kontrol altına almaya yardımcı olarak cildi aydınlatır.Cilde nem sağlarken, serbest radikal hasarlarına karşı korur.