site içi arama
ultrasmoothing eye serum

ultrasmoothing eye serum

sıkılaştırıcı nazik göz bakımı
Bu güçlü bakım içerdiği gelişmiş peptid ile kollajen üretimini desteklemeye, ince çizgileri ve göz bölgesindeki yaşlanma ile ilgili belirtileri azaltmaya yardımcı olur. Güçlendirici Kahverengi ve Kırmızı Yosun ve Altın Papatya şişliği azaltırken, Yulaf Kepeği Özü hassas cildi yatıştır... // daha fazla bilgi için tıklayınız
458,00
ürün satın almadan önce speed mapping™ cilt analizi yapmanızı öneririz.
şimdi yapmak ister misiniz?
evet    hayır
stokta yok
güvenli alışveriş

ultrasmoothing eye serum

Bu güçlü bakım içerdiği gelişmiş peptid ile kollajen üretimini desteklemeye, ince çizgileri ve göz bölgesindeki yaşlanma ile ilgili belirtileri azaltmaya yardımcı olur. Güçlendirici Kahverengi ve Kırmızı Yosun ve Altın Papatya şişliği azaltırken, Yulaf Kepeği Özü hassas cildi yatıştırmaya yardımcı olur. Çapraz bağlı Hyaluronik Asit, yoğun nem sağlarken, bize özel içeriğimiz UltraCalming™ Complex hassasiyeti azaltmaya yardımcı olur. Suni koku ve renklendirici içermez.   


faydaları

  • Yaşlanma ile savaşan peptid kollajen sentezini uyararak cildin sıkılaşmasına destek olur. 
  • C Vitamini, kollajen sentezini uyararak pigmentasyon oluşumunu önlemeye yardımcı olur ve antioksidan etki sağlar.  
  • Göz bölgesindeki şişliği azaltmaya yardımcı olur. 

kullanım şekli
Temizleme sonrasında, göz bölgesine nazikçe dıştan içe doğru hareketler ile uygulayın. 

ipucu
Daha güçlü bir etki için bir göz ürününün altına da uygulanabilir. 

ultracalming

ürün sistemi

Ciltteki hassasiyeti ve kızarıklığı azaltır ve ciltte uzun süreli rahatlama sağlar.


+ daha fazla bilgi için tıklayınız
 
 

içerikler

ultracalming

Ciltteki hassasiyeti ve kızarıklığı azaltır ve ciltte uzun süreli rahatlama sağlar.

Kaşıntı, yanma, batma ve kızarıklıklar hassas cildin en yaygın belirtileridir. Bu hassasiyetin ardındaki tetikleyici faktörler ise çok da kesin değildir: hormonlar, kimyasal maddeler, yiyecekler ve agresif cilt bakımı ciltte oluşacak hassasiyetin derecesini arttırabilir. Ciltte oluşan iritasyonlar, kızarıklıklar ve kaşıntıların nedeni enflamasyondur. Bu durumlar bariyerin zayıflaması ile bir araya geldiğinde ise, cilt sağlıksız ve her şeye çok çabuk tepki verir hale gelir.
 nasıl çalışır
UltraCalming™ serisinin içerdiği UltraCalming™ Complex ile stres kaynaklı hassasiyet (nörojenik enflamasyon) ve immunojenik enflamasyon gibi hassasiyet belirtilerini kontrol altına almaya yardımcı olur.

 

ultracalming sistemine ait tüm ürünler
ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

değerlendirme ve yorum ekleyin

sizlere daha iyi hizmet verebilmek için lütfen ürün hakkındaki düşüncelerinizi ve değerlendirmenizi bizimle paylaşın.

lütfen bir değerlendirme girin

kaydet

Ultrasmoothing Eye Serum hassas göz çevrelerine önerilen bir üründür. Hassas ciltlerde baskı yapılmasını önermiyoruz dolayısıyla bu ürünün serum şeklinde olması sürerken baskı uygulanmasını engellemek içindir. İçeriğindeki Çapraz bağlı Hyaluronik Asit ile hassas ve nemsiz göz çevresini nemlendirir. Tek başına uygulayabilirsiniz veya daha yoğun neme ihtiyacınız varsa üzerine Intensive Eye Repair gibi bir göz ürünü ile devam edebilirsiniz.

UltraSmoothing Eye Serum cilt tarafından kolay emilerek, içeriğindeki yaşlanma ile savaşan özel bir peptid sayesinde ince çizgileri azaltmaya yardımcı olur. Bu serum göz bölgesini onarıp hassasiyeti de azalttığından, cildinde hassasiyet ile birlikte yaşlanma belirtilerinden şikayetçi olan kişilerin sabah-akşam kullanmaları için oldukça idealdir. 

Ultrasmoothing eye serum hassas ve yaşlanan göz çevresi için kullanabileceginiz vede içerik ve komplekslerimiz sayesinde hassasiyetten kaynaklanan kızarıklık ve şişkinligi’de azaltmaya yardımcı olan ürünümüzdür. Eğer göz çevrenizdeki  herhangi bir hassasiyet sorununuz yok ise göz çevrenizdeki çizgileri gidermek için size MultiVitamin Power Firm’ü de önerebiliriz. Bu içerdiği vitaminler ve bitkisel özler ile henüz yerleşmemiş çizgileri azaltırken, göz çevresinin elastikiyetini arttırmaya da yardımcı olan bir göz bakım ürünüdür. Bu ürünü sabah-akşam kullanabilirsiniz. Ancak eğer dışarıda vakit geçiriyorsanız ve göz çevreniz UV ışınlara (güneşe) maruz kalıyor ise gündüzleri Total Eye Care SPF15’i kullanmanız daha doğru olacaktır .Nemlendirici krem olarak ise  hafif ve yagsız yapısı sayesinde cildinizi yağlandırmadan cildinizi yumuşatan ve nemlendirme özelligine sahip olan active moist’i tercih edebilirsiniz. Buradan size yaptığımız öneriler bize ilettiğiniz problemlere yöneliktir. Cildinizin bir bütün olarak değerlendirilmesi ve ihtiyaçlarının belirlenmesi için en yakın Dermalogica bayisine giderek ücretsiz Face Mapping cilt analizi yaptırmanız daha doğru olacaktır.

UltraSmoothing Eye Serum özellikle hassas ve duyarlı göz çevresi için geliştirilmiş bir üründür. Göz çevrenizde yaşadığınız hassasiyetin nedenleri konusunda biraz daha fazla  bilgi  edinmek ve size daha fazla yardımcı olabilmek için bizimle telefon bilginizi paylaşırsanız en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.

Merhaba, erken yaşlarda göz bölgenizde oluşan kırışıklıklar nemsizlik veya çok fazla mimik kullanımı ya da genetik sebeplerden kaynaklanıyor olabilir. Bu amaçla sabahları Total Eye Care SPF15 isimli ürünümüz ile göz çevrenizi nemlendirip korurken, akşamları MultiVitamin Power Firm ile göz bölgenizi sıkılaştırmaya yardımcı olabilirsiniz.

lütfen bize ürün ile ilgili soru sorun

cilt uzmanına gönder

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
SLC Web Mühendisliği
www.slc.com.tr