site içi arama
ultra sensitive tint spf30

ultra sensitive tint spf30

hafif renkli,rahatlatıcı spf'li nemlendirici
Geniş Spektrumlu güneş koruyucu hassas, çabuk tepki veren ciltler için idealdir. Doğal mineral güneş filtreleri fotohasar yaratan UV ışınlarına karşı koruma sağlarken, bize özel UltraCalmingTM Complex, içerdiği Yulaf ve bitkisel aktifler ile yanma, kaşıntı hissini azaltmaya yardımcı o... // daha fazla bilgi için tıklayınız
303,00
ürün satın almadan önce speed mapping™ cilt analizi yapmanızı öneririz.
şimdi yapmak ister misiniz?
evet    hayır
stokta yok
güvenli alışveriş

ultra sensitive tint spf30

Geniş Spektrumlu güneş koruyucu hassas, çabuk tepki veren ciltler için idealdir. Doğal mineral güneş filtreleri fotohasar yaratan UV ışınlarına karşı koruma sağlarken, bize özel UltraCalmingTM Complex, içerdiği Yulaf ve bitkisel aktifler ile yanma, kaşıntı hissini azaltmaya yardımcı olur. İnce yapılı formül yoğun nemlenme sağlayarak hassas ciltlerde gözlemlenen zayıflamış cilt bariyerini güçlendirir. Suni koku ve suni renklendirici içermez.


faydaları

  • Hafif renkli güneş koruyucu, nem kaybına karşı zengin yapıya sahiptir.
  • İritasyon sonucu oluşmuş kızarıklığı azaltmaya yardımcı olur.  
  • Cilde kolaylıkla sürülür.

kullanım şekli
Yüze bol ve eşit miktarda tercihen güneşe çıkmadan 15 dakika önce uygulayın. Veya nemlendircinize, fondoteninize karıştırarak kullanabilirsiniz. Korumanın devamı için yüzme ve egzersizden sonra ürün uygulamasını tekrarlayın. 

ipucu
Tek başına veya önerilen Dermalogica rejimi sonrası için idealdir.

spf' li ürünler

ürün sistemi

Güneşin doğduğu andan battığı ana kadar cildinizi koruyun.


+ daha fazla bilgi için tıklayınız
 
 

içerikler

Titanium Dioxide. UV Smart Booster Technology: an encapsulated complex of antioxidant vitamins C and E; scavenges UV-induced free radicals while enhancing photoprotection. UltraCalming® Complex: helps reduce sensitivity, redness, irritation and inflammation. Sodium PCA: a moisture-binding protein that acts as a humectant to allow for more effective moisture absorption. Magnesium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C) and Tocopherol (Vitamin E): antioxidants that improve skin smoothness and softness, and help control damage caused by free radicals. Vitis Vinifera (Grape) Seed and Camellia Oleifera (Green Tea): soothing botanical extracts that provide anti-enzyme and antioxidant protection. Melissa Officinalis (Balm Mint) Leaf and Echinacea Purpurea (Coneflower): help calm and soothe skin. Iron Oxides: provide a natural tint to formula.

Ürün içerikleri zaman zaman güncellenebilir. En yeni ve tam içerik listesi için ürün ambalajına bakınız.

spf' li ürünler

Güneşin doğduğu andan battığı ana kadar cildinizi koruyun.

Gün ışığı savunması cildiniz UV ışınlara maruz kalmadan uzun bir süre önce başlamalı ve güneşin zararlı ışınları etkisini yitirene kadar da devam etmelidir. Neden? Ultraviyole (UV) ışınlara aşırı derecede maruz kalmak sadece cilt kanseri ile ilgili tehlike yaratmaz, aynı zamanda cildinizin erken yaşlanmasına, kırışıklık oluşumuna, kahverengi lekelere ve güneş yanıklarına da neden olur. Bu nedenle Dermalogica’daki cilt sağlığı eksperleri, SPF teknolojisindeki ve cilt bakımı bilimindeki son gelişmeleri araştırarak, gün ışığına maruz kalan ciltler için çok önemli iki ürün geliştirdi.

Güneşin doğduğu andan battığı ana kadar, bu hafifi yapıdaki yapışkan bir his bırakmayan formüller ile cildinizi koruyun.

Güneş bakımı ve koruması hiç bu kadar mükemmel hissettirmemişti.

spf' li ürünler sistemine ait tüm ürünler
özlem
25 Eylül 2017

ultra sensitive tint spf 30

Kesinlikle mükemmel... 3 yıldır kullanıyorum. Güneşten koruyor, nemlendiriyor ve üstelik renkli. Fondöten kullanmama gerek kalmıyor, güneş lekesi/çil oluşmuyor.

değerlendirme ve yorum ekleyin

sizlere daha iyi hizmet verebilmek için lütfen ürün hakkındaki düşüncelerinizi ve değerlendirmenizi bizimle paylaşın.

lütfen bir değerlendirme girin

kaydet

Dermalogica ürünlerinde suni renklendirici kullanmıyor, bu ürün doğal mineral renklendiriciler içeriyor.

UltraSensitive Tint SPF30 içerdiği Dermalogica’ya özel bitkisel karışımlar ile cildin sakinleşmesine, kızarıklık, yanma ve kaşıntı hissinin azalmasına yardımcı olur.

Aynı zamanda hassasiyeti uyaran güneş ışınlarını bloke ederek cildi korur. Bu özellikleri ile hassasiyetinizi rahatlatacaktır. Doğal renklendiriciler ile cildinize canlı, ışıltılı bir görünüm sağlar. Fondoten kullanmayı tercih etmediğinizde rahatlıkla bu çok amaçlı ürünü kullanabilirsiniz.

Ultra Sensitive Tint spf30 yağ içermeyen bir üründür, bu nedenle karma ve yağlı  ciltler kullanabilir. Ancak ürünün yağlanmayı dengeleyici herhangi bir etkisi yoktur, eğer matlaştırıcı bir ürün istiyorsanız, Oil Free Matte SPF30’u kullanmanızı öneririz.

Merhaba, ürünün tüm cilt tonları ile kolaylıkla uyumlanabilen bir rengi var. Rahatlıkla tüm cilt tonları kullanabilir.

Dermalogica’yı tercih ettiğiniz ve sorularınızı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz.  Tabikide tek başınada rahatlıkla kullanabilceginiz bir üründür.İçersindeki güneş filtreleri sayesinde cildinizi korur, bakım yapar ve böylelikle cilidiniz çok daha sağlıklı durmasına  yardımcı olmasını saglar.

Öncelikle Dermalogica’yı tercih ettiğiniz için ve sorularınızı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Ultra sensitive tint’i gündüzleri evet nemlendirici olarakta kullanabilirsiniz. Barier repairinizi gündüz nemlendiricinizin altınada kullanıp cilt bariyerinizide güçlendirebilirsiniz.

Özellikle bir göz ürünü değildir ama en hassas ciltlerin bile kullanabileceği özelliğe sahip olan bir koruyucudur eğer isterseniz tabikide göz çevrenize de uygulanmasında herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır.

lütfen bize ürün ile ilgili soru sorun

cilt uzmanına gönder

site haritası
copyright © 2015 dermalogica.
all rights reserved

web design & technology
SLC Web Mühendisliği
www.slc.com.tr