S: Kullandığım Dermalogica ürünlerinin cildimdeki etkisini ne zaman görmeye başlayacağım?

C: Kimileri ürünlerimizi ilk kullandıklarında sonuçlarını görür. Dermalogica ürünü kullanan hemen herkes ilk anda cildini farklı hissettiğini söylüyor. Cilt temiz, düzgün, nemlendirilmiş hissediliyor ve gözle görülür derecede sağlıklı bir görünüm kazanıyor.

Eğer cildinizin daha ileri derecede, uzun dönemli ihtiyaçları varsa (yaşlanma karşıtı bakım, akne, hormonal nedenlerden veya güneşten dolayı oluşan lekelenme gibi), sonuçlar hemen görülemeyebilir. Profesyonel cilt terapistinizin önerilerini, Face Mapping® reçetenizi ve ev bakımı rejiminizi takip ettiğinizde cilt sağlığınız gelişmeye devam edecektir.

S: Dermalogica ürünlerini kullanmamın uzun dönemli kazancı nelerdir?

C: Net ve basit - sağlıklı bir cilt. Dermalogica, cildi en iyi formda tutmaya yardımcı olan içeriklerle tasarlanmıştır, cildi kozmetik sonuçlarla anlık kapayacak içeriklerle değil. Buna ek olarak; cildinizi her zaman en iyi formda korumanız, herhangi bir sorunla karşılaştığınızda cilt terapistinizin kolayca çözüm sunabilmesi için önemlidir. Unutmayın ki, cildinizin durumu değişkendir.

S: Neden profesyonel cilt bakım terapistine ihtiyacım var?

C: Sağlınız için gerekli doktor ve diş kontrollerinizi yaptırma sebebiniz ile aynı! Cilt çevresel saldırılara ve aşırı ısılara karşı vücudumuzu koruyan, vücudumuzun yaşayan bir parçasıdır. En büyük organımız olan cildimiz vücudumuzdan toksinleri arındırmaya yardımcı olurken sürekli kendini yenileyip koruduğu için sıyrık ve kesikleri başarıyla onarır. Öyleyse, neden vücudumuzun cansız kısımları olan saç ve tırnaklarımıza daha fazla özen gösteriyoruz? Cildinizin bir profesyonel tarafından kişisel ilgiye ihtiyacı var ve bu profesyonel Dermalogica cilt terapistidir.

Dermalogica'da 1 yılda 75.000'in üzerinde cilt terapistine eğitim veriyoruz. Dermalogica profesyonel cilt terapistleri; lisanslı, yoğun bir biçimde eğitimli cilt sağlığı uzmanları olarak Dermalogica ürünlerini reçetelendirmek ve profesyonel Dermalogica cilt bakımlarını uygulamak üzere eğitim alıyorlar. Terapistler; sizi en çok rahatsız eden cilt bakım sorunlarınıza gözle görülür en iyi çözümü sunabilecek, işinin en iyisi ve cilt bakımını tutku haline getirmiş kişilerdir.

Cildiniz en sağlıklı olduğu zamanlarda güzel görünür. Sağlıklı cilt profesyonel Dermalogica cilt terapisti ile başlar. Sağlıklı cildinizi hemen yaşamaya başlayın!

S: Dermalogica'yı yeni duydum - ne kadar zamandır piyasadasınız?

C: Dermalogica hikayesi 1983'de cilt terapisti Jane Wurwand'ın profesyonellikte yeni bir dönem başlatmak ve şımartılmaya, güzeliğe ve mucize iddialara takılmış endüstriye yeni sonuçlar getirmek için, lisanüstü eğitim ve araştırma tesisi The International Dermal Institute'u kurmasıyla başlar. The International Dermal Institute şimdi Amerika'da, İngiltere'de, Kanada'da, Almanya'da, Avusturalya'da ve Yeni Zelanda'da, 50'yi aşkın yerde, yılda 75.000'in üzerinde cilt terapistini eğitiyor. IDI aynı zamanda, Dermalogica'nın araştıma kolu olarak ürün geliştirmenin, ürün testlerinin ve eğitim programının tamamlayıcı parçası olarak hizmet vermektedir. Jane, daha sonra 1986'da; müşterilerinin talep ettiği sonuç odaklı ürünler içeren Dermalogica'yı yaratarak cilt terapistleri için yepyeni bir çağ başlattı. Dermalogica; içerdiği ileri teknoloji maddelerin yanı sıra kullanmayı reddettiğimiz yaygın maddelerden dolayı da endüstride devrim yarattı. Piyasada yaygın olarak kullanılan; mineral yağ, lanolin, kurutucu alkol, tahriş edici renklendirici ve kokular Dermalogica'da bu güne kadar hiç kullanılmadığı gibi ambalajları da her zaman basit ve anlaşılır olarak tasarlandı.

S: Temizleyicileriniz "sabun" içermiyor. Bir temizleyici neden ve nasıl sabun içermez?

C: Sabunlar yağ asitleri ve yağlar ile üretilir. Sodyum Hidroksit ile etkileşerek, ciltte alkali soyma işlemi gerçekleştirir ve bu işlem cildin pH dengesini bozar. Ayrıca; sabun kalıplarını katı halde tutmak için Hindistan cevizi yağı, hurma yağı, sığır veya domuz yağı gibi katı yağ asitleri kullanılır.

Dermalogica temizleyicileri sabun içermez ve asit seviyeleri cildin doğal nem bariyerini korumak üzere dengelenmiştir. Dermalogica temizleyicileri yukarıda söylenen yağ asitlerini, yağları ve hiçbir hayvani ürünü içermez. Temizleyicilerimiz suni renklendirici ve kokuları da içermez. Temizleyicilerimizden gelen herhangi bir koku cilt sağlığına faydalı doğal esansiyel yağlar ve içeriklerden gelmektedir. Dermalogica 10 adet yüz temizleyicisi ile 1 adet vücut temizleyici sunmaktadır.

S: Dermalogica'da neden saç ve makyaj ürünleri bulunmuyor?

C: Aslında var, sadece cilt sağlığı bakış açısıyla!

Dermalogica'nın 1 numaralı odak noktası cilt sağlığıdır. Biz cildinizin sağlığı ile ilgilenmenin günlük diş fırçalama rutuni ile aynı önemde olduğuna inanıyoruz! Ayrıca biliyoruz ki, cilt sağlıklı olduğu zamanlarda güzel görünür.

Bu sebeple; cilt sağlığını önemseyen ve cildinin ihtiyaçlarını karşılayan ürünleri tercih eden müşterilerimize hitap edecek saç ve cilt bakım ürünleri üretmeyi tercih ediyoruz. Dermalogica Bakım Fondöteni cilt bakımınızın son, makyajın ilk adımı olarak tanımladığımız bir ürün. Hafif, yağsız, su bazlı yapısıyla nemlendirir, antioksidan koruma sağlar ve düzenler. Yapay renkler yerine kullanılan doğal renk pigmentleri ile cildi pürüzsüz bir şekilde kapatır.

Günlük Bakım ürünlerimiz içinde yer alan Shine Therapy Shampoo ve Silk Finish Conditioner günlük kullanıma uygun, saç ve saç derisinin sağlığı için terapötik bakım sağlayan iki ürünümüzdür. Shine Therapy Shampoo; içeriğindeki temizleyici özler ile saç derisini canlandırır, aşırı yağ ve ölü deri hücrelerinden arındırırken saçlara hacim ve dolgunluk kazandırır. Silk Finish Conditioner; saç derisini düzenlerken saçı besler, parlatır, kontrol altına alınmasını kolaylaştırır.

S: Dermalogica ürünleri nerede üretilir?

C: Tüm ürünlerimizi Güney Kaliforniya'da üretilmesiyle gurur duyuyoruz: Üretim tesislerimizin genel merkezimize yakın olması; üstün kalite standartlarımızı korumamızı ve ekonomiye destek olmamızı sağlıyor. Ürünlerimizi tüm dünyada 50'nin üzerinde ülkeye Güney Kaliforniya'dan gönderiyoruz.

S: Dermalogica hayvanlar üzerinde test ediliyor mu?

C: Dermalogica ürünleri; şimdiye kadar yapılmadığı gibi gelecekte de hiç bir zaman hayvanlar üzerinde test edilmeyecektir.

S: Dermalogica sosyal yardım aktivitelerine katılıyor mu?

C: 1999'da kurulan Dermalogica Vakfı'nın amacı yerel, halka yakın organizasyonlara cömert yardımlarda bulunmaktır. Seçilen organizayonlar, temelde kadın ve çocukların tıbbi bakım, yiyecek, giyecek ve barınma ihtiyaçlarını karşılayan kurumlardır. Büyük fonlar tarafından desteklenen veya tarikat üyesi olan kurumlar Dermalogica Vakfı'nın hedeflediği kurumlar arasında değildir.

Dermalogica Vakfı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

S: Dermalogica ürünlerini neden sadece yetkili eczane, cit bakım merkezi, spa veya medi spa'lardan almam gerekiyor?

C: Dermalogica ürünleri; en etkili sonuçları almak için bir Dermalogica uzmanı tarafında Face Mapping® cilt analizi sonrası önerilmek üzere tasarlanmıştır. Face Mapping®; cildinizi zonlara ayırarak analiz eden ve cildinizin durumuna ve ihtiyaçlarına göre ürün önerilerinin hazırlandığı Dermalogica'ya özel bir yöntemdir. Dermalogica cilt uzmanının yardımı olmadan ürün seçimlerinizde hata yapabilir cildinizde istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Ürününüzü yetkili bir satış noktasından aldığınızda etkinliği her zaman garantimiz altındadır. Bazı internet satış noktaları gibi yetkili olmayan yerlerden aldığınız ürünlerin son kullanma tarihi geçmiş olabilir veya orijinal olmayabilir. Ürünlerin orijinalliği konusunda bir garanti veremediğimiz için bu tip noktalardan ürün almanızı önermiyoruz.

S: Yetkili olmayan bir noktanın Dermalogica ürünleri sattığından şüphelenirsem ne yapabilirim?

C: Bu noktalardan alışveriş yapmamanızı ve iletişim sayfamız aracılığıyla bizi haberdar etmenizi öneririz. Yetkili olmayan satış noktalarına karşı savaşımızda vereceğiniz destek bizim için çok önemli!

S: Dermalogica yetkili satış noktası olmak için ne yapabilirim?

C: Dermalogica yetkili satış noktası ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Copyright © 2015 Dermalogica - Tüm Hakları Saklıdır.